| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Am 16 ani si 9 luni, am facut sex pe la 13 ani cu un gay adica doar i-am tras-o, lui nu prea ii placea sa o dea la alt cineva doar sa o ia, tin sa mentionez ca au trecut 3 ani si ceva 4m dar nu am avut nici un simptom de boala. El zice ca nu are nimic ca a avut grija si ca cu toti cu care a facut-o au fost de astia de 13 ani virgini si toti sanatosi. Se poate sa nu aiba nimic chiar daca a facut-o cu multi? Neprotejati ceilalti printre care si eu, i-am tras-o mai multi in fund. Mi-e rusine sa spun dar nu aveam minte, va rog sa-mi spuneti daca trebuia sa apara simptome pana acum sau daca e sa am ceva. Mi-e frica sa ma duc sa fac testul hiv, multumesc.

6 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Http://m.sfatulmedicului.ro/......v-sida_654
Prea mult de scris.
Dar nu crede toate tampeniile de pe net. Cel mai bine, daca nu esti linistit si ai suspiciuni mergi la medic. Mai bine 5 minute de rusine, decat o viata traita in frica.

| Violleta2022 a răspuns:

Numai dumnezeu stie daca ai luat sau nu ceva.
Un test de HIV ar fi mai relevant.

| LoveSleep a răspuns:

Tableta aia nu se potrivește cu fereastra nicicum.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, un test HIV n-ar strica. Boala poate sa stea latenta cativa ani. Daca ai 16 ani poti merge singur sa faci testul. Dar... nu cred ca trebuie sa fii prea ingrijorat.
Dar eu scriu aici datorita "mentalitatii" unora, expuse de tine aici.
1. Dezvinovatirea in fata altora. Ca ti-e rusine de ce ai facut, dar nu aveai minte. Ba aveai minte, dar aveai mintea unui copil de 13 ani. De ce sa-ti fie rusine?! Nu esti singurul care a facut-o, care o face si care o va face.
2. Partajarea sexului cu un baiat, in activ si pasiv pe motiv ca "a da" nu este tot sex homosexual cu "a primi", a doilea fiind mai rusinos daca-l faci.
3. Prim modul de prezentare critici homosexualitatea. Nu zic ca esti homofob, deoarece consider ca o faci ca sa te disculpi.

| NuSpargConturi82 a răspuns:

Nu ai nimic bai baiatule, ce ai facut, ai luat speish.

| AndreaJ a răspuns:

Testeaza-te