| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

am 16 ani si 11 luni fac 17 in august pe 19, tin sa mentionez ca acum 2 ani jumatate am facut-o cu un om de 38 de ani (barbat) si eu sunt tot barbat. Aveam 14 ani si ceva nu stiam ce e in mintea mea...Eu i-am tras-o lui in fund, a fost primul meu contact sexual. Am citit pe internet care sunt simptomele virusului hiv, l-am intrebat si pe el si mi-a spus ca el nu are nici un virus ca el doar a primit-o in fund nu a tras la nimeni si ca cu toti care a facut-o nu aveau nimic, dar stau sa ma gamdesc, se poate sa fi luat virusul hiv? Chiar daca i-au tras-o multi baieti si toti erau sanatosi? Imi este foarte frica, tin sa mentionez ca nu am mai facut sex cu nici o fata macar de atunci, imi este foarte frica...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

A trecut mult de atunci, cel mai probabil nu ai nimic. Totusi, virusul poate sta in stare latenta multi ani. Fa-ti un test hiv ca sa fii sigur, desi 99, 99% nu ai nimic.

| cristimihailov a răspuns:

A gresit taticul camera?
Din nou?
Ti-a facut poponetul Pannetone?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex cu fructe si legume si vei scapa de virusi. Una alta mai scaneaza cu Bitdefender.

| Alfred0703 a răspuns:

Ai luat HIV cum a luat-o ala in c*r.

| Kidfromjail a răspuns:

Voi nu observați ca acest individ își bate joc de voi?
Tare sunt curios cum vei supraviețui cu aceasta mentalitatea de om bolnav psihic.

| Lin_Mada_1997_pxQQ explică:

Tin sa mentionez ca nu am avut nici un fel de simptom decat dupa ce m-am lasat si de fumat m-am si ingrasat 20 de kg aveam 46 acum am 66