| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si mi-am inceput viata sexuala acum cateva saptamani...cam o luna si d atunci am facut-o cam in fiecare seara.prima data a sangerat un pic si a 2-a oara. Am folosit mereu prezervativul si dupa fiecare act. m-am spalat bine peste tot. dar de cateva zile am o usturime cand ma duc l baie si dimineata cand ma trezesc. a da si actul sexual nu dureaza mai mult de jumatate de ora maxim.Am ceva ce nu e in regula?

6 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Buna da cam mult dar daca tie iti place.nu stiu du-te si u la un doctor si vezi ce ai, dar poate e ceva normal nu stiu la 16 ani

| Aia cu cap mare a răspuns:

Mda esti obesdata! Adica 16 ani!? Tu fata realizezi ca ori ai probleme Maaari cu capu ori esti idioata!

| georgy90 a răspuns:

Mda...cam mult sex pentru 16 ani dar in fine cred ca ar fi cazul ca mergi la ginecolog sau sa vorbesti cu parintii cred ca este cel mai bine asa :*!

| psihox a răspuns:

Poate ar trebui sa consulti un medic. Apropo, dar de ce in fiecare seara iubire si sex? Si dupa casatorie urmeaza a fi greata de iubire cand atunci tu si sotul v-ati dori copii? Ati vrea certuri si scandaluri si divort? Fis pentru viitoarea casatorie. Si poate spalatul cam des nu e bine. Intra virusii, microbii care produc infectii.

| Lumynyzza a răspuns:

Da ai esti OBSEDATA DE SEX!rolling on the floor in fiecare zii pff nici nu ma mir aletele fac sex de la 11 ani.sau daca ma gandesc chiar mai putin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca esti obsedata de sexhee hee Doamneee. In fiecare zi? laughing)