| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, de cateva zile am dureri vaginale, usturime in timpul urinarii. Intr-o zi m-am dus la baie iar cand m-am sters. hartia parea colorata. un roz. astazi am mers din nou la baie si avusesem o secretie cu firisoare de sange. Ce inseamna astea? Tin sa mentionez ca ultimul act sexual a fost sambata, jumatate neprotejat, jumatate protejat, el nu are nicio infectie de transmitere sexuala, s-a spalat.

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Infecție urinară. Programează- te cat de curând la ginecolog.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai tu infectie urinara, ce varsta ai? Mergi la ginecolog maine sper sa gasesti deschise cabinete ca acum toti sunt in vacanta de Craciun Revelion pîna pe 3 ianuarie.

| Rihanna20B a răspuns:

Mergi la ginecolog cât mai repede. Nu e bine ce se întâmplă

| AndreiMilitarusogovan a răspuns:

L-ai gustat pe 6ix9ine in pozitia 6ix9ine prea mult