| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, iar penisul meu masoara in erectie 11 cm si in circumferinta tot 11. Imi e teama sa fac sex cu o asemenea marime si nu stiu ce as putea face sa nu ma fac de ras... Ceva solutii?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Stai linistit o fata nu te verifica inainte sa faci sex cu ea, incearca sa o saruti, mangai cat mai mult inainte de sex ca sa aiba orgasm mai repede, marimea nu prea conteaza.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data incearca, fiindca doar asa vei reusi sa vezi, sa-ti dai seama daca totusi reusesti sa faci ceva. Bineinteles ca un rol extrem de important il va avea preludiul si modul in care iti vei folosi si restul organelor cu care sunt satisfacute de regula femeile. Nu uita ca lesbienele se simt bine, sunt satisfacute si ajung la orgasm si fara sa ajunga o plua nici macar in preajma ''pasaricii'' lor. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Incearca sa faci sex cu un asemenea penis. Poate iubita ta este multumita cu serviciul prestat de tine.