| AntonioAlexe a întrebat:

Am 18 ani. Este normal daca tin penisul decalotat in chiloți?
Vreau sa isi piardă sensibilitatea pentru ca ma excit repede si vreau sa dureze mai mult cand o fac.
Si oare este o idee bună să merg la doctor sa imi taie prepuțul la vârsta asta?
Adică eu vreau sa scap de el, arată si urat pentru ca e asa lung incat trebuie sa decalotez eu penisul, nu se decaloteaza singur(dar il decalotez fara probleme)
Si asa daca nu am prepuț si ma mai si rad acolo pot sa mențin curat foarte usor zona(Si aspectul placut)

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea intampla ca aceasta metoda chiar sa functioneze. Succes!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu cred ca natura ne-a facut asa cum trebuie sa fim. Si eliminarea preputului este la fel cum isi fac unele sanii sau buzele.
Fara preput trebuie sa ai mare grija, deoarece o cat de mica zgarietura sau frecare a penisului, acesta se infecteaza.

| 2002mihnea2002 a răspuns:

Si eu mai fac asa, ca am aceiasi problema ca tine

| AntonioAlexe explică (pentru 2002mihnea2002):

Cati ani ai?

| 2002mihnea2002 a răspuns (pentru AntonioAlexe):

17,fac 18