| Mihai123211 a întrebat:

am si eu o problema si sper ca ma puteti ajuta. Penisul meu il pot decalota doar ca atunci cand nu e in erectie si il decalotez ramane exces de preput daca intelegeti ce vreau sa zic si nu sta tot timpul decalotat cum probabil este la majoritatea. Este nevoie sa renunt la preput? Nu as vrea sa fac circumcizia

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vofuse a răspuns:

Sa nu ai un caz de fimoza.