| Tinutza1996 a întrebat:

Am 2 intrebari:
1.Cum iti dai seama cand un baiat te minte?
Cum sa stiu daca un baiat ma place?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Minciuna este tot minciuna si crede ma ca imediat se poate...Din Atunci cand minti incerci sa fi foarte convingator..si incepi sa vorbesti vrute si nevrute. intelegi>?
Ca ne mai si intrebi cum stii daca un baiat te place..cred ca. exagerezi un pic...Ce ti se pare atit de greu sa intelegi cand un baiat te place?laughing

| JoshuaNNN a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia.Eu de exemplu, cand mint, fac in asa fel incat sa nu se prinda nimeni... rar se intampla sa-si dea o fata seama ca o minthee hee.
In legatura cu a 2-a intrebare, depinde, daca doresc sa ma stau cu fata respectiva ii dau eu de inteles ca o plac, daca nu vreau sa stau cu ea, pur si simplu o ignor.

| neutrino a răspuns:

Baietii mint tot timpul, deci si baiatul tau. In functie de urmari, vezi cat a mintit.

| Octavian26 a răspuns:

Pai nu prea e bine sa dam din casa dar pentru ajutor si cunostinta de viitor fi atent la gesturile lui (foarte atenta) EX: daca il vezi ca vorbeste cu tine dar nu se uita la tine sau se uita cand la tine cand in alte parti sau cand nu prea isi gaseste cuvintele sa ai semne de intrebare! Eu stiam ca baietii in general cand plac pe cineva lasa de stiut asa ca daca vreun baiat te place cu siguranta va avea grija sa afli.

| andrutza89 a răspuns:

Buna pai depinde in ce sens daca esti cu un baiat si iti spune anumite lucruri frumoase si te priveste in ochi si nu se mai satura de tine iti trimite mesaje,vrea tot timpul sa fii langa el, te prezista la toti prieteni lui si familia lui atunci te place si nu cred ca te minte cu nimic, dar cand un baiat iti cere sa te intalnesti cu el pe ascuns, iti zice anumite lucruri si itti cere sa nu zici la nimeni, se fereste sa se afiseze cu tine atunci poti sa iti dai seama ca are ceva de ascuns si ca nu iti zice adevarul.

| IngaPîrău a răspuns:

Eu cred ca un baiat care te minte se cumoaste si dupa comportament, lucrurile la care ii atrageau atentia mai inainte acum nu-i sunt atit de interesante, nu-ti da un raspuns concret la anumite lucruri avidente, te amina de pe azi pe mine. Iar la un baiat care-i placi, el o sa incerce mereu sa te faca sa zimbesti, sa te impresioneze cit mai mult, si se va stariu sa petreceti cit mai mult timp impreuna, o sa-ti indeplineasca poftele, si o sate stimeze, deja faci tu concluzia.