| Monicccaa a întrebat:

Vorbesc cu un băiat ce ceva timp si imi spune ca ma place, nu m-am văzut cu el inca. Cum imi dau seama daca ma minte sau nu?

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Pai trebuie sa te vezi cu el sa-ti dai seama.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca doar din poze te stie sunt sanse mai mari sa te minta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia 2 mai sus nu au citit bine intrebarea. Ai specificat baiat, nu barbat. Prapaditii astia se indragostesc si de o idee, ce sa mai zic de o poza.

| Mandreiv a răspuns:

Daca vorbeste cu tine oricand si la orice ora ar fi un mic semna, dar pana la urma trebuie sa vezi cum se comporta cand ii langa tine. Intrebarea ar fi daca il sti, daca ii din acelasi oras sau exista riscul sa nu fie cine pretinde a fi?