| anonim_4396 a întrebat:

Am 21 de ani si pana acum nu am avut iubit, incep sa imi pierd speranta. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Pentru fiecare fata exista baiatul potrivit si pentru fiecare baiat exista fata potrivita. Nu-ti face griji. Esti tanara. Ai toata viata la dispozitie. Stiu ce vorbesc. Ai incredere.

21 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Hei fii optimista esti tinara.Nu e un cap de lume.ai timp. Distreaza te. traieste ti viata si lasa timpul sa... nici nu stii cind si de unde vine.acela care va fi al tau.CApul sus. mergi inainte

| Onn3 a răspuns:

Draga mea sa stii ca poti sa il gasesti pe Fat-Frumos si la 40 de ani asa ca hai nu te mai vaieta viata e frumoasa, iesi distreaza-te! Doar nu crezi ca daca stai intre 4 pereti iti va cadea jumatatea din cer? Te pup

| Kazimir a răspuns:

Asta pentru că nu m-ai cunoscut pe mine. La ce facultate ești? De limbi? *trollface*

| bjanka a răspuns (pentru Kazimir):

La litere :d

| Kazimir a răspuns (pentru bjanka):

Asculți rock cumva?

| bjanka a răspuns (pentru Kazimir):

Daca Bon Jovi intra in categoria de rock, atunci da happy

| doc69 a răspuns:

Nu iti pierde speranta niciodata cand e sa se intample sigur vei sti...iti inteleg nerabdarea dar asa ceva se intampla pur si simplu nu se face plan de management

| Robert92 a răspuns:

Avand in vedere generatia in care traim,eu in locul tau as prefera sa nu am iubit decat sa fiu vazut pe strada alaturi de niste cimpanzei inculti si analfabeti care asculta salam in tramvaie.
Si pe de alta parte,uite,n-ai de ce sa iti faci griji, nu esti singura, deja ai 4-5 marmote in calduri dupa tine doar pentru acest post. Iubirea vine cand nu te astepti.Iar in cazul in care esti complexata. uita-te mai bine la cei de pe strada.cand ma uit la ei ma simt fericit ca sunt asa cum sunt.Baftahappy

| stoubiz a răspuns:

Da-mi id-ul tau laughing asta poti sa faci :*. Are sa vina si momentul tau, de ce sa te grabesti, important e sa te simti tu bine, cu sau fara prieten.

| Elsenior a răspuns:

Trimite`mi un mesaj cu id`ul tau happy

| 2122009 a răspuns:

Sa nu iti pierzi niciodata speranta, pentru ca exact cand te astepti cel mai putin apare cineva.happy remember:*

| intensivemania a răspuns:

De ce sa te grabesti?! o sa vina si timpul tau. Cauza trebuie aflata nu Efectul.winking

| Eatmygun a răspuns:

Nu ai viata.

| iGo a răspuns:

Esti grasa?

| RedArrow a răspuns:

O sa iti gasesti si tu iubirea. Incearca sa fi tu, imprietenestete cu baieti. Nu astepta ca intodeauna sa faca ei pasul catre tine, poti sa incepi si tu o conversatie. Daca vrei sa iti mai dau sugestii si sa te indrum mai mult baga idul meu redarrowspeedy

| DeeaAndreea2000 a răspuns:

Uite sincer cel mai urat baiat pe care nu il placi tu, dar poate el te place poti sa fi cu el, ce e in interior conteaza, dar totus vorbeste cu cel pe care il placi si singuri ca sa fiti sinceri si poate te place, nu imi trebuie neaparat funda adica mi-am zis doar parerea

| udp a răspuns:

Nu m-as mira sa fi si o fata destul de frumoasa; poate ai niste anxietati care te tin pe loc; actioneaza asupra lor nu mai amana happy

| Leboss1 a răspuns:

Stiu ce simtihappy

| JustRobert a răspuns:

Daca vrei baga id.ul meu sa vorbimhappy
leon_robert14

| George28 a răspuns:

Sa fi tu insutiwinking si sa-ti folosesti farmecul de fatawinking

| BB2012 a răspuns:

Vrei sa fim prieteni? happy add andrei_alex_2011 Andrei, pitesti 19 ani