| anonim_4396 a întrebat:

Incep sa cred ca este ceva in neregula cu mine de vreme ce pana la varsta de 23 ani nu am avut o relatie care sa dureze mai mult de 3 luni si se pare ca orice as face mai mult nu dureaza la mine. Oare asa va fi mereu? Incep sa-mi pierd speranta ca data viitoare va fi mai bine, desi nu imi doresc deloc sa fiu acest gen de persoana.
Intrebarea mea este legata de ceea ce as putea sa fac ca relatiile mele sa dureze mai mult.Pana acum in relatiile mele eu am incercat sa fiu cat mai naturala, sa fiu eu insami dar se pare ca nu este indeajuns...nu stiu ce sa mai cred...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu aveam un amic care avea 24 de ani si era virgin, ala nu a reusit sa aiba relatie deloc chiar daca a incercat si arata binisor. Aici in cazul tau depinde, cum a zis I'mPerfect(a) daca te lasi dusa la pat cu usurinta asa cred ca esti usuratica si nu au de gand sa ramana cu tine o viata intreaga.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca tu ai fost mereu cea parasita, da, trebuie sa faci ceva tu ''gresit'' sau tu mereu alegi baietii nepotriviti.

Acum depinde. Daca esti genul care nu se implica in relatii sau cedezi foarte usor si sari in pat repede nu ma mira ca relatiile nu merg.

| elasexygagica a răspuns:

Ai facut foarte bine ca ai avut multe relatii si scurtewinking asa sti cam cum sta treaba, o sa ai timp de relatii serioaselove struck acum esti tanara, bukurate de viatalove struck

| fosnet a răspuns:

Asa esti tu,uneori tandra,alteori rautacioasa,copilaroasa si exagerat de matura jucausa,distanta; suntem un amalgam de stari, sentimente, trairi. Ultima mea relatie a durat 7 ani; crezi ca sunt in neregula?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...mda; nasol; as avea eu un raspuns dar nu pot sa ti-l dau aici; am sa revin cu un mesaj cand voi fi "senior"; pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...in urmă cu vreo săptămână iți promiteam că atunci când voi ajunge senior iți voi trimite un mesaj în care urma sa-ti spun si eu cam ce parere am de treaba asta; n-o sa mă mai pot ține de cuvant pentru că am cerut dezactivarea contului,dar iți las aici un id de mess,și când te plictisești rau-de tot,intră si vorbim; oricum vad ca nici tu nu te prea omori cu prezența pe site-ul ăsta...(ceea ce, intre noi fie vorba, e foarte sănătos); deci:paulcoman73