| alabala_4392 a întrebat:

Sunt o ciudatenie a naturii. Cand imi place de un baiat totul este bine pana intr-un moment cand incep sa dau inapoi. Intr-o seara pot sa fiu indragostita pana peste cap iar in urmatoarea dimineata sa vreau sa nu il mai vad. Realizez ce am avut numai dupa ce il pierd. Parca mi-ar fi frica sa ma implic intr-o relatie. Un mic ajutor va rog ca mi se pare ca sunt fara speranta.

10 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Inseamna ca suntem doua ciudatenii ale naturii.Si mie mi s-a intamplat asta.

| aleCsandrra a răspuns:

Pai cel mai simplu este sa ii marturisesti in fata sau ceva de genu sa sa il intrebi daca are sentimente reciproce sau daca nu vrei sa te inplici tu intr-o rlatie pune o prietena sa vezi cum merge cu ea sh apoi incerci sh tu kiss bafta!

| eewan a răspuns:

Nu m-ai intalnit pe mine/laughing

| Tessy a răspuns:

Nu ai incredere in tine si in ceea ce faci.

Nu mai da inapoi indiferent de ce ai facut.

| Earthquake a răspuns:

Intai invatat. si dupa baieti.

| dada18x a răspuns:

Hmm... pai, eu m`am conformat cu ideea. E destul de usor.La un momentdat mi se intampla asta in fiecare seara, cu fiecare baiat din gasca. Seara toti sunt frumosi, la lumina, poate nu chiar. Seara, cand sunt toti, par foarte interesanti, cand esti doar tu cu el, te intreaba de 5 ori ce mai faci. E aiurea, stiu. Pur si simplu ii compari cu cineva. Nu ai un baiat la care ti de multa vreme? Sigur el e raspunsul. De fapt, atunci cand esti cu cineva, uiti de persoanele din exterior, apoi vine seara si iti aduci aminte de cutarica si cuarica...si nu il mai placi. Sigur ti la un baiat si refuzi sa crezi ca exista si alti baieti interesanti pe planeta asta. happy :*

| danny105 a răspuns:

LOL, asa mi se intampla si mie cu jocurile MMO big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa distrugeti voi barbatii, prin jocurile astea copilaresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai dat peste unul mai hotarit sa-ti spuna verde-n fata.

| blackcoffee a răspuns:

Stiu cum e, probabil nu simti ceva atat de puternic incat sa te faca sa treci peste faptul ca n-ai fi pregatita emotional. E un pas mare.Probabil nu il cunosti suficient, iar uneori entuziasmul te face sa crezi ca vrei ceva mai mult.Trebuie sa ai incredere in tine, asculta-ti inima, n-o sa fie sfarsitul lumii. Oare tu vrei sa mai copilaresti? Afla ca el n-o sa ramana intr-o cutie asteptandu-te.Ar fi bine sa te decizi, merita sau nu.Asuma-ti riscul; merita, te vei simti "relaxata" dupa ce vei face "miscarea". Incearca sa afli ce simte si el!