| Ava1231 a întrebat:

Am 22 de ani si sunt fata.
Mi-ar placea sa am one night stand cu un baiat mai micuț gen 16-17 ani.
Chiar asa ciudat suna?
Care-s sansele ca acest fetish sa devina realitate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suna ciudat sa vrei un baiat mai mic ca tine, e total normal asa ceva si nu trebuie sa ti se para ciudat! Principalul sa fie destept si sanatos

17 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este deloc fetiș. Abia așteaptă băieții de 16-17 să găsească pe cineva cu care să se.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai sanse mari sa se intample. Participa la majorate, frecventeaza cluburi in care gasesti acei baieti... Lucrurile vor decurge foarte repede.

| Goete a răspuns:

Eu ma ofer :p

Sansele sunt sigure daca faci ceva pentru asta adica nu doar sa stai

| haileewatson a răspuns:

Esti o pedofila si ce spui tu este ilegal laughing sexul intre un minor si un adult e ilegal indiferent de cine e fata si cine e baiatul

| Ava1231 explică (pentru haileewatson):

Daca are 17 ani are vârsta legală pentru a face sex și plus de asta, cine afla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi un eșec total pentru tine care ai 22 de ani.

O noapte cu cineva și fără obligații după aia ar trebui să ai cu un bărbat de 25 - 30 de ani.

După aia ai vrea cam săptămânal să te întâlnești cu unul așa cam până pe la 28 - 30 de ani.

| Ava1231 explică (pentru anonim_4396):

Nu mi plac barbatii de 25-30
Is prea batrani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ava1231):

Atunci înseamnă că nici tu nu ești plăcută de bărbații de 25 - 30 de ani.

Încearcă cu ăia de 16 ani că sigur ăia te vor așa cum ești.

| Ava1231 explică (pentru anonim_4396):

Ba is placuta man.
Arat bine, ei nu arata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ava1231):

Bărbații de 25 - 30 de ani neînsurați și care arată bine fac sex de cam 3 ori pe săptămână numai cu femei frumoase. Sunt ferm convins că nu te-ai referit la ăștia că sunt urâți pentru tine.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Bună. Fiecare are propriile fantezii. Știu ca discernământul sexual este de la 16 ani. Legal cred ca totul ok. Cat despre dorința, sigur se poate implinii dacă faci ceva în privința asta.

| VMarceline a răspuns:

Poate îți place pentru ca ei sunt mai ușor de prostit. De asta nici nu vrei unu de vârstă ta.

| Andreiut96 a răspuns:

Nimic nu este imposibil AVA1231

| Nicupaul2005 a răspuns:

Eu am 17 ani vrei să vb?

| rgbx a răspuns:

| gherbevos a răspuns:

Faptul că vrei să ți-o tragi cu un minor spune multe despre tine

| Fafxx a răspuns:

De unde esti?