| DarkGirl a întrebat:

Am 24 ani si sunt foarte timida pentru varsta mea, incepusem o relatie cu un baiat de care deja ma indragostisem, ii placea de mine fizic, dar nu si social, eu sunt timida si nu prea socializez si din cauza asta m-a parasit ce sfaturi imi dati? sufar destul de mult ma doare ma simt ranita

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El te-a parasit pentru ca nu te iubea sufiecient adica nimic mai bine zis.O sa ai parte de altcineva cand o sa iti vina vremea.

Răspuns utilizator avertizat
| kaylla a răspuns:

Daca v-ati despartit din cauza asta inseamna ca nu te iubeste cu adevarat! Incearca sa treci peste si o sa vezi ca iti vei gasi barbatul potrivit, care o sa te accepte asa cum esti! Nu iubesti un om pentru calitatile lui ci pentru defectele pe care le are!

| arcan_7531 a răspuns:

Fiecare om are caracterul lui,poti incerca sa fii mai sociabila dar daca nu-ti place este in zadar, cauta pe cineva care sa te accepte asa cum esti, eu am avut iubita asemenea tie dar nu m-a deranjat asa tare.