| saly a întrebat:

Am 24 de ani si penisul meu masoara 13 cm si 12 in diametru, as vrea sa stiu daca exista vreo metoda de marire sigura si care este?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulţi înainte.
Nu te mai streasa, eşti în limite normale de 13 cm lungime şi 12 mm în diametru. Trăieşte natural şi iubeşte fără să provoci dureri partenerei din pricina acestui mic organ.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Desigur.
Tinctura de alior ajută la creşterea spectaculoasă a sexului.
Aliorul creşte în zona de câmpie.
Tinctura se prepară ca orice altă tinctură (cremă - tradiţional) prin fierbere cu untură.
Mult succes!

Efectul este garantatwinking

| tarziu a răspuns:

12 in diametru? cm sau mm? iar despre metodele de marire, sunt o gramada pe piata, dar nu stiu pe nimeni sa fi incercat. Am vazut pe discovery o emisiune in care zicea un doctor ca poate sa dea prin operatie maxim 3 cm in lungime. Poate sa dea 2 cm in plus si in grosime. Nu stiu daca in Romania este asa ceva.

| carmin a răspuns:

Niste prieteni, au avut o problema asemanatoare cu a ta si au luat de la plafar pentru marirea penisului Prosolution Pills care contine:tablete si set de exercitii pentru marirea penisului cu 3-6 cm in lungime si 2 cm in grosime.'Tratamentul l-au luat timp de 4 luni minim.Nu a avut efecte secundare si rezultatele au fost cele pe care si le-au dorit.Succes

| craniul a răspuns:

Hmm ce sa zis nu stiu nu as folosii ceva pe penisul meu adica nu imi place il vreau antural in orice caz am 15 ani si il am mai mare ca al tau fara suparare dar omul cu cel mai mare penis la varsta de 10 ani avea 20 de cm iti dai seama cum te simti in pielea lui

| matadoru a răspuns:

Eu am vazut de exemplu pe site-ul pornhub.com mai apare cateodata in partea dreapta a site-ului un fel de reclama si scrie ca pentru marirea penisului exista doar cateva exercitii, fara pastile, nimic mai mult... daca o vezi dai click pe ea...SUCCES!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe metode exista, dar crezi ca functioneaza vreuna? Stiu pe unul care a luat pastile vigrx sau ceva de genu. a dat cateva milioane pe ele si efecte canci. vroiam si eu sa le incerc (nu ca am probleme da neh', inc-un pic inc-un pic, asa, ca omul nesatulhee hee ) dar m-am razgandit cand am auzit ce a patit.
a, si inca ceva: o femeie o poti aduce la orgasm fara sa iti folosesti aproape deloc penisul! ia mai gandeste-te un picwinking
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine 12 cm in erectie in lungime si 10 cm in diametru si sunt fff deprimat.prietena mea s-a schimbat mult fata de mine. offfff, nu stiu in ce directie sa o apuc. credeti-ma ca nu este de ras. simt ca innebunesc o iau razna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles ai 13 cm si 12 mm cind e in erectie?

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Valy93 a răspuns:

Salut. Prietene, si eu m-am confruntat o data si-odata cu asa ceva, cu intrebari de genul. si realizez prin spusele iubitei mele si de la femei mai mature cu care pot conversa despre orice, ca penisul conteaza 20 % cat este de mare. Crede-ma, conteaza mult sa stii sa faci treaba cu el nu sa te gandesti sa-l mai maresti. big grin Daca trece de 8 cm e bine, pentru ca de acolo incepe zona sensibila de la organul feminin (asa mi s-a spus). Deci, daca tot vrei o marire a organului, sunt pe piata diverse pastile. Iti doresc succes si nu te mai stresawinking

| stefan09 a răspuns:

Eu am 13 ani si ampenisul 14 cm

| Bucuresti_Vimax_1986 a răspuns:

Salut, in urma unui sodaj efectuat pe 10000 de barbati, s-a ajuns la concluza ca marimea medie a unui penis erect este de 10-12 cm. In concluzie, ai un penis mai mult decat normal. Din punctul meu de vedere, e mult mai important sa ai o erectie puternica decat un penis mare dar mort. Daca vrei sa iti masori corect penisul, uite aici o metoda simpla, dar eficienta: http://www.preturivimax.blogspot.ro