| daniel188 a întrebat:

Am o problema ...si as vrea un raspuns de la fete. am doar 14 ani si. penisul meu masoara diametru de cca 23 cm si lungimea de 34 ...nu stiu daca sa ma bucur sau nu?

Răspuns Câştigător
| Daniel123 a răspuns:

Bai copile tu sti ce inseamna 23 de cm diametru? Si in plus la varsta asta nu ai cum sa ai organele genitale atat de dezovltate. Si poate doar 1% din barbatii de pe planeta sa aiba 34 cm si sigur nu are nici unul 14 ani!

37 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Si marmota ce facea?

| gigiro a răspuns:

Poti sa te inscrii in Guiness Book. Poate esti elefant!

| Papusik a răspuns:

Diametru 23?laughing
Ma, tu stii ce-i ala diametru?

34 cm laughing mai bine du-te si viseaza in continuare

Mai poti sa ti-l tii in pantaloni? Sau cand e in erectie ajunge pana la gura?laughing

Acuma serios ma cine te crede?

| BlueHusky a răspuns:

! Daca ai o erectie vezi sa nu mori!

| cryssa a răspuns:

E prea marestraight face
mai bine l-ai taia!
o sa ai fractura la pelviswinking

| darrio2007 a răspuns:

Ai dreptate, chiar ai o problema. Dar la mansarda. E buna de borna kilometrica.

| christinebubu a răspuns:

Daca vorbesti serios.
nu te bucura.
e prea mare si probabil va provoca dureri partenerelor.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ala e burlan, nu penis. Si, daca e asa de lung cum zici, ce posturi straine prinzi cu el...stii tu cand?
Daca te-ar auzi un catar, s-ar arunca de la etaj.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ce esti tu ma negru? long dong silver are penisul de 48 cm si diametrul de 7 cm restul ai mai putin de 32 de cm

| spad3r a răspuns:

Ce haios, faci misto de noi rolling on the floor

| YoungHomie a răspuns:

Lungimea de 34 de centimetri? esti tare bahlaughing

| MissChocolatte a răspuns:

Nu ma mir ca n-ai zis km laughing pai furtunu de la pompieri e mik laughing ce dracu ai ditamai sarpalauu laughing) rolling on the floor

| Puff9222 a răspuns:

straight face esti mutant cumva?

| Scarlettt a răspuns:

Lol eşti un copil de 9 ani care pune intrebari din imaginatie straight face marj du-te si fa laba si invata carte numai zi asemenea prostii ca te i a astia la injuraturii laughing talk to the hand

| StillLoveU a răspuns:

23 de cm in diametru copilu eu zic ca ai uitat sa pui o virgula ceva de genu 2, 3... aaa si la faza cu 34 cred c ai aceiasi problema 3, 4. rolling on the floorrolling on the floor offf copii din ziua de azi

| Elena_4068 a răspuns:

Nu falosesc limbaj vulgar pe site-uri dar iti faci misto de noi si ai merita sa-l folosesc.

| Alleecs a răspuns:

Copil prost

| ZippyCata a răspuns:

Da nu stiu cred ca e ceva in neregula cu tine daca ai diametru de 2, 3 cm si lungimea de 3, 4. nu stiu ar trebui sa tio bagi in cur

| ZippyCata a răspuns:

Nu manca *** ca u de fapt ai 2, 3 diametru si 3, 4 lungime laughing

| LittleandLiars a răspuns:

Deci sa intelg penisul tau e de o linie de 30 cm si inca 4 cm rolling on the floor) tu stii ce spui?batting eyelashes? Ai auzit de scoala? Poate treci pe acolo happy

| baby_4423 a răspuns:

Tu glumestiilaughing

| DanDannn a răspuns:

Ba tu faci de ras numele daniel noob! e imposibil 23 diamentru, si cica vrei raspuns de la fete...

| Shirro a răspuns:

@Roxana marmota invelea chocolata in staniol=p~

| Serendipity17 a răspuns:

Intoarce metrul pe cealalta parte ca tu ai masurat in mm

| TeenageGirl a răspuns:

Aceiasi poveste.si marmota invelea ciocolata laughing)

| Anonimăă_8652 a răspuns:

Vai de aia care si. o trage cu tinelaughinglaughing

| Cortex a răspuns:

Imposibil.34 cm abia au actorii aia profesionisti de filme porno cum sa ai tu ma?rolling on the floor

| Corsarul a răspuns:

Nu va mai agitati atat. Copilul poate are dreptate. L-a intrebat cineva dintre voi ce numeste el penis? Poate se refera la vaza in care tine maicasa florile, sau cu totul altceva. La ce v-ati gandit cu totii, el il numeste altfel (ex. furtunas, betisor,...). Noi stim ca un lucru se numeste intr-un fel, ca asa am fost invatati, dar poate el a fost invatat ca se numeste altfel...
Oricum, el nu stie ce vorbeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca la 14 ani ai 34 cm, esti cirlan nu copil... da' un cirlan d-ala cu organe genitale atrofiate, ca o ai prea mica laughing