| anonim_4396 a întrebat:

Am aflat ca cea mai buna prietena a mea nu mai este virgina, nu mai stiu cum sa ma comport cu ea ..sa-i zic ca stiu?
problema este ca am aflat acesta citindu-i conversatia cu un fost amic, stiu ca nu e frumos sa umblii prin lucruri straine, dar...
un sfat plizz

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Este si va ramane cea mai buna prietena a ta chiar daca e virgina sau nu. comporta-te normal si o sa vezi ca nu s-a schimbat nimic intre voi

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vorbeste cu ea odata despre prima data, te prefaci curioasa, vezi daca nu iti spune ea cum a fost. Si atunci vei stii ca nu mai este virgina din gura ei, si nu o sa mai ai grija asta.
Iar daca nu ti-ar spune, mi se va parea cel putin ciudat asta. Fetele isi spun intre ele toate secretele, ori nu sunt chiar "cele mai bune prietene".

| doc69 a răspuns:

Sa taci si sa iti vezi de treaba ta, destul ca i-ai incalcat intimitatea acum vrei sa o rezolvi de tot?

| micutsa19 a răspuns:

Comporta-te ca si cum totul ar fi normal si eu am aflat ca prietena mea cea mai buna nu mai e virg desi o stiam ``fata cuminte`` dar am lasat sa decurga totul de la sine...trebuie sa intelegi ca, chiar daca sunteti cele mai bune prietene asta e o chestie personala, intima si nu iti poate dezvalui chiar totul exista si unele riscuri de exemplu daca iti va spune:tu o vei privi cu alti ochi, daca va fi sa va certati vreodata din nu stiu ce motive tu vei spune si altcuiva si multe altele de aceea este bine daca ai facut ceva cu cineva sa ramana doar intre tine si acel cineva cum am mai zis sunt chestii intime, personale si cum s-a mai zis poate a zis doar la vrajeala ca nu mai e niciodata nu poti sti si nu poti cunoaste un om in totalitate...

| RAY a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui, sincer ce isi pasa tie ca nu-i virgina?

| neutrino a răspuns:

Esti putin ipocrit. Nu stiu cum mai poti spune ca este cea mai buna prietena a ta si-ti permiti sa calci cu bocancii in sufletul ei.

| intresting a răspuns (pentru neutrino):

Sunt epocrita! big grin

| neutrino a răspuns (pentru intresting):

Si putin prostuta.

| Azµre a răspuns:

Să îți vezi de treabă! Fiecare face ce dorește cu viața lui. Mai ales că tu te-ai uitat în lucrurile ei personale!
Totodată ea poate minți pe acel cineva cu treaba asta! Nu trebuie să iei totul ca atare.
Cel mai bine îți vezi de treabă, te comporți ca și până acum cu ea!

| Camelisa a răspuns:

Nu cred ca e cea mai buna prietena laughing din moment ce tie nu ti.a spus asta tongue

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Totusi nu e frumos dar daca este adevarat iti va spune ea daca e cea mai buna prietena a ta si ar trebui sa stai pe fundu tau deoarece poate ei nu ii place sa i se umble prin lucruri si poate nici ie. Deci sfatul meu e sa astepti ca iti va spune ea cand va crede ca este bine

| Al3xx3eL a răspuns:

Dacă acea prietenă îţi este cu adevărat prietenă la un moment dat îţi v-a spune.