| aNdreIiasi a întrebat:

Salut,, am 15 ani si de curand m-am combinat cu o fata doar pentru ca stiu ca nu mai e virgina, ea are tot 15 ani. problema e ca am inceput sa tin la ea, are o prietena cu care isi spun totul, de la prietena ei am aflat ca nu mai este virgina, dupa care m-am combinat cu ea. Prietena mea crede ca ii poate spune totul si asta ma deranjaza, nu stiu cum sa ii spun ca are o prietena falsa si ca ii spune secretele, pentru ca eu as sifonat din tot... 1 pentru ca m-am combinat cu ea pentru sex [dar s-a transformat in ceva mai serios ulterior] 2 pentru ca m-as certa cu prietena ei, un sfat va rog? sa ii spun sau nu?

1 răspuns:
| ContesaSiContele a răspuns:

Incepeti sa vorbiti mai mult,sa afli ce gandeste ea fara sa mai fie nevoie sa vb cu acea prietena,spune-i ca tu ii poti fi si iubit si prieten si ce vrea ea, la un moment dat povestese-i cum a fost situatia, dar sa fi sigur ca te intelege.
fi alaturi e ea arata-i ca o iubesti si daca este o fata cu capul pe umeri isi va da seama ca nu-s toti baietii asa...succes