| marco123467 a întrebat:

Ce parere aveti de fosta mea toxica care plans dupa ce m-am despartit de ea si s-a rugat de mine 2 luni sa ne impacam si dupa ce ne am impacat, cam dupa o luna fix dupa ziua ei a venit la mine si a zis ca vrea sa ne despartim? si am mai aflat la cv timp dupa ca ea ii trimise-se nuduri cuiva cat timp noi eram despartiti. Ar trebuii facuta putin de rahat, mai ales ca e fiica directorului de la liceu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te sfatuiesc daca nu vrei sa ai probleme cu Politia, tocmai ca-i fata de director si omul ala nu se va lasa pana nu te va vedea raspunzand penal in fata legii, pentru defaimare sau cine stie ce mai faci ilegal din rautate.

Vezi-ti de drum si invata din greseli, ca fata ti-a platit cu aceeasi moneda si sunteti chit amandoi.

| dullcat a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca ea s-a dovedit o persoana nasoala, iar tu ar fi trebuit sa fii mai atent, sa iti asculti intuitia si sa nu te impaci cu ea.Asta e, vei sti mai bine data viitoare.

Mai adaug ca nu se poate sa arunci cu rahat in cineva fara sa te manjesti si tu pe maini. Interpreteaza cum doresti.

| sammie a răspuns:

Isi bate joc de tine si te trateaza ca pe sclavul ei.