| oMariina a întrebat:

Am am o intrebare mai..."ciudata". Baietii se indragostesc la fel de usor ca fetele?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de fiecare om in parte, mai usor sau mai greu in functie de cum e fiecare.

| h3r a răspuns:

Nu.
De obicei, fetele incep sa puna suflet si isi fac sperante, apoi se indragostesc foarte rapid. Cel putin asa cred ele.
Cat despre baieti, ei sunt mult mai retrasi si ascunsi.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

In primul rand nu intelegem fetele in al 2 rand cred ca nu

| ДdД a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecarui baiat in parte(presupun, atata timp cat nu sunt baiat nu am cum sa stiu concret).

| tania_5982 a răspuns:

Buna. Nu cred. Multi baieti sunt retrasi si ascunsi. Pentru ca sunt mai sensibili si le e frica sa nu le fie ranite sentimentele. Adica de refuz.

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Nu
ei pe parcursul unei relati de obicei se indragostesc

| NecroIonutz a răspuns:

Direct din punctul meu de vedere, pot sa ma indragostesc de o tipa si instant daca imi place caracterul ei. La fel de bine poate sa-mi cada in sila daca atunci cand deschide gura ii ies numai cretinitati pe gura... Si difera de la om la om treaba asta... Unii pot sa nu se indragosteasca de loc, mi-e unul "mi se pune pata" destul de rar, dar cand imi cade drag cineva, ma da peste cap

| NeaguLucas a răspuns:

Nu

| cristinarosca1921 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca nici fetele(unele) nu se indragostesc ushor.de exemplu iubitul meu...a fost cel mai bun prieten al meu vrei 5 ani.shi in acesti ani a incercat sa ma cucereasca.shi.intro zi (anul nou) mi-am dat seama ca si eu il iubesc enorm.suntem impreuna de un an.ashaca iti spun.sunt baieti ce se indragostesc pe parcursul prietenii dar sunt baieti ce se indragostesc la prima vedere.adica ca fetele(ft usor)