| crystina_4778 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare mai ciudata laughing. Fetele/Baietii ce simti-ti cand face-ti sex laughing?

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Dah te simti ff bine dar ai si durere(Fete)daca nu ti-ai icneput mai demult viata ...sexuala ai si dureri dar ai placeri placute happy

| Jigsaw a răspuns:

Simtiti si faceti nu simti-ti si face-ti
E placut, nu se poate descrie.

| Angelique a răspuns:

In urma unei stimulari (stimulare genitala sau extragenitala), creierul trimite un mesaj care traverseaza coloana vertebrala si provoaca o serie de contractii ritmice in regiunea vaginala interna, mai exact in prima treime a vaginului, in uter si in regiunea anala. Trei grupe musculare intra in actiune: muschiul ridicator al anusului; muschii bulbo-cavernosi; sfincterul striat al uretrei si constrictorul.Orgasmul se produce la sfarsitul fazei de platou: atunci cand excitatia se intensifica si tensiunea sexuala si cea musculara creste. Prima treime a vaginului se umfla si se strange, micsorand orificiul, iar celelalte doua treimi din fundul vaginului se rotunjesc. Clitorisul se preseaza de osul pubian iar buzele mici se inchid la culoare, umflandu-se. Daca nu intervine nici un element perturbator, orgasmul poate sa se produca in acest moment. Femeia poate avea si orgasme nocturne care nu se produc neaparat ca urmare a unor vise erotice. Orgasmul propriu-zis nu dureaza de cele mai multe ori decat cateva secunde: se pot inregistra doua sau trei contractii musculare, la un interval de mai putin de o secunda. Daca toate femeile trec prin aceleasi faze, in schimb intensitatea orgasmului variaza printr-o concentrare asupra acestor senzatii minunate, legate de un anume sentiment al abandonarii. Cateodata tot corpul se poate contracta la fiecare spasm. Imediat dupa orgasm poate apare o roseata pe piept si pe umeri... pentru catva timp, nu prea lung! Semnul cel mai evident insa este gradul de sensibilitate a organelor genitale. Sper ca te-am ajutat! Fundabatting eyelashes?

| SenZation a răspuns:

Pai.e ceva placut laughing.nu stiu cum sa iti zic.dar te simti bine big grin