| Sunshine18 a întrebat:

Intrebare ciudata: de ce baietii sunt cracanati?straight face

9 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Deoarece fetele stau prea mult intre cracii nostri cand o belesc.

| CataLoveBasket a răspuns:

Adica stai stai stai
Deci fetele vorbesc de baieti ca stau cracanati
serios mai asteptati 3 ani si voi veti sta cracante
I win
rolling on the floor

| Leutzbv a răspuns (pentru CataLoveBasket):

Nu a intrebat de ce stau, ci de ce sunt cracanati...U lose happy

| deeDEE1269 a răspuns:

laughinglaughinglaughing depinde de mic cum iti formez mersu dar daca e sa ne uitam atent mai cum zice si cata si fetele merg cracanate nu toate tongue

| drhotzu a răspuns:

Asta ma intreb si eu laughing) de ce sunt cracanat straight face

| Rebecca009 a răspuns:

Pentru ca au mereu coada intre picioare...

| cristina107 a răspuns:

Probabil este ceva genetic

| zaharelstef a răspuns:

Din cauza blugilor cu tur lasat ne fac sa parem cracanatilaughing)))))

| BarbatulNegru43 a răspuns:

Ca fetele si o iau in pasarica