| Octavian21 a întrebat:

SALUT tpU am 12 ani si m-am masturbat si nu mi-a curs nici un lichid alb, decat prima data mi-a curs a doua oara nu. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Din cate stiu la 12 ani nici macar nu este formata sperma iese decat o zeama de la 13-14 ani incepe sa iasa sperma.
Pai daca o faci ca disperatul din 2 in 2 minute normal ca numai iese nimica happyoricum esti cam mic pentru asa ceva nu? Ai grija ca pot aparea urmari,nu vreau sa te sperii, dar cam asa este happy e datoria mea sa te previn ca daca faci laba in mod excesiv pot aparea unele probleme de sanatate cum ar fi pierderea puterii de concentrare si memoriei care este datorata spermei care contine cam toate substantele necesare corpului, le elimini degeaba, probleme de vedere, probleme ale organismului reproducator, probleme cu hormoni care se deregleaza.
La aceasta varsta nuprea este indicat sa o faci, specialisti spun ca este normal si bine sa faci acest lucru odata la 2-1 saptamani maxim.
Daca o faci excesiv duce multe probleme, probleme sociale adica o sa te inchizi in tine, masturbarea este un fals sentiment de placere, dar dupa ce termini o sa te simti mai rau decat la inceput.
happyBn sunt si mai multe,dar nucred ca o sa te intereseze si nu o sa ma asculti, oricum stai linistit ca nu esti singurul, dar ai grija ca la varsta aia este doar o joaca, pe parcursul timpului o sa devina o obsesie care te va costa.
PS:Este considerat pacat de catre Biserica big grin asa ca numai face daca nu vrei sa ii zici lu preot ca faci ceva, oricum stai linistit ca nu esti singurul care o face happytongue.Succes sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Matanii. Ia si tu o pauza, mai gaseste si alt hobby pentru vacanta.

| liviu42 a răspuns:

Sa o faci mai rar.

| niki a răspuns:

Sa te mai potolesti unpicut, esti cam mititel ca sa o faci in exces! mai rarut ca-i mai dragut!

| Aidan a răspuns:

Labagiu de mic, la 20de ani ajungi cu **** de 29 dar impotent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 12 ani, un prieten a zis ca e foarte Tare, sa faci laba, si m-am documentat ce e asa de tare sa o faci. Nu e tare nimic, mai ales la 12 ani, pe la 18 ani sa faci laba, dar nu de tine, ca altfel esti labagist. Bafta, sper ca te-am ajutat. P.S prima laba eu am s-o fac cel putin pe la 18 ani, si nu de mine, de o fata. Bafta.

| milf a răspuns:

Sa stii ca e grav.Fa-ti acu repede o laba si sa ne spui daca a curs ceva alb sau rosu pentru a te putea ajutawinkingMulta bft

| Paraschiv_Florin_1992 a răspuns:

Frate si eu regret am tot 12 ani am facut-o 2 zile si acum a 2-a zi penisul mi sa ingrosat si nu stiu dar cred ca mi-a intrat un strat de piele sub el sunt speriat si le-am spus parintilor doar ca mi s-a ingrosat penisul iar ei nu stiu ce am poate stiti voi help

| Tataranga_Denis_1995 a răspuns:

Ma si EU am 14 ani is nu Mia curs