| JNYX a întrebat:

Am asa o problema, este un baiat care ma place si eu il plac ..problema e ca are prietena si cind sa cearta cu ea el vine la mine...iar cind se impaca deja uita de mine si nici macar nu suna...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| December a răspuns:

Pai joaca pe 2 fronturi. Ceea ce nu e ok. Nu e exclus sa te considere ca varianta de rezerva. Adica ceva de genu: " lasa ca daca ajung sa ma despart de prietena, ma duc la astalalta".Nu se merita sa-i mai dai importanta unei asemenea persoane. Parerea mea.

3 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Esti roata lui de rezerva sad Nu mai accepta asa ceva pentru ca iti va strica increderea de sine.

| CaneCorso123 a răspuns:

Sincer...Eu L-as Uita. Ptr K nu merita!

| biencutzapwp a răspuns:

Nu il mai baga in seama tu trebuie sa iti vezi de treaba ta intr-un fel ''profita''de tine si nu trebuie sa te lasi pacalita de orie individ si eu am patit la fel unul se dadea la mine si pana la urma tot cu acea fata a ramas deci nu fi ''rezerva'' primesc fundita?