| Ioanaa1796 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati`...decii` este un baiat in clasa pe care il plac foarte muult` si este in clasa cu mine de 8 ani` si eu de 7 ani il plac`laughinglaughing. stiu`, e cam amuzant`big grin.deci problema e` ca`...acest baiat de care v-am spus il pLac si cred ca si el ma place dar` cand sunt eu cu prietena mea vine la noi si se da la prietena mea, dar cand prietena mea e singura o injura si nu stiu ce sa cred, acest baiat ma >place?:sunt foarte confuzaaa DAU FONDA

Răspuns Câştigător
| parvina a răspuns:

In ziua de azi nu ar trebui sa crezi pe nimeni ce fel de baiat e el dac se da la prietena ta si atunci cind ea pleaca o injura... uitete in jur baieti sunt citi vrei... dragoste de 7 ani fara nici un rs asta tu singura iti inspiri ca il placi s. a. m. d. dar este o lata solutie daca are el un prieten date la prietenu lui, dac crezi ca el te place, sa vezi ce fel de sentimente are el fata de tine

4 răspunsuri:
| selena_5281 a răspuns:

E posibil sa vrea sa te faca geloasa
cred ca cel mai bine ar fi sa intri in vb cu el pe tema asta
tongue

| parvina a răspuns:

De parca ai fi o fetita de 8 ani si spui uite ala mi-a facut cu ochiul sau ala m-a salutat cu un zimbet pin'la urechi si m-a sarutat pe obraji s.m.d.ca ti-a facut cu ochiul nu inseamna nimic, asta pot sa faci oricarui trecator cu ochiul sau alte chestii dar asta nu inseamna ca il placi...Chiar nu ai mai avut relatii cu nimeni? Incearaca dar sa te intilnesti cu cineva care ii place de tine, sunt sigura ca il vei uita pe acest coleg al tau, mai ales daca te vei intelege cu persoana data...

| Echo a răspuns:

Uite ce cred eu. ii cam stupid, asa ca daca nu-ti place poti sa dai stupid. eu cred că se da la prietena ta numa ca sa te faca pe tine geloasa. ii stupid asa-i? laughing

| Ioanaa1796 explică:

Stiu ca e stupid. dar imi place de el de 7 ani` si no`...pana acum nu facea gesturi de asea.anu trecut imi facea cu ochiu si se dadea la mine`. si nu stiu ce sa mai cred`