| Mimi2019 a întrebat:

Am așa o situație : la 15 ani m-am inceput a intalni cu primul băiat din viața mea (deodată cateva luni fiind prieteni)nu prea a luat serios relația și peste 3 luni ne-am despărțit, după un an ne-am intalnit iarăși, am făcut sex și m-am simțit foarte bine.Incepusem o relație dar s-a terminat repede din motiv că lui nu-i apăreau sentimente, au mai trecut 2 ani și iată iarăși ne-am intalnit dar el deja de un an e în relație,m-a invitat la el, am stat puțin la masă și iată că treburile iarăși au ajuns la sex. Dar el are prietena, cum dracul a putut face asta, și încă mi-a mărturisit că a înșelat nu numai o data.De atunci au trecut cateva zile și parcă iar am simpatie fata de el.Cum credeți dacă și-a înșelat de atatea ori iubita, relația lor va avea vreun viitor, sunt șanse că la noi să izbucnească ceva intre noi? Baiatul e foarte bun in "toate".

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani nu sunt relatii de lunga durata!
Apoi, tu esti prea mica sa intelegi ca el nu vrea relatii de lunga durata sau bazate pe sentimente, el vrea doar sex si atat.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cauzele ca o inseala pe prietena pot fi multiple. Face sex cu prietena? Gaseste la prietena ceea ce gaseste la cele cu care o inseala? Prietena ii acorda atat sex cat ii cere organismul lui? Il excita, se simte extraordinar situatia cand inseala? O foloseste pe prietena doar ca paravan? Si cate alte intrebari, ca fiecare individ este aroape un unicat.
Sufera de satiriazis?

| Necunoscut112 a răspuns:

Tu chiar ar vrea să stai cu un astfel de bărbat, dacă şi-ar părăsi iubita? Un astfel de băiat va face întotdeauna asta, indiferent cât de minunată ar fi partenera lui

| smihai23 a răspuns:

Lasă-l, fato, nu vezi că vrea doar sex?

| maximdreey a răspuns:

Daca a inselat-o pe prietena lui, exista sanse foarte mari sa te insele si pe tine.

| Belejan_Patrick_1999 a răspuns:

THE CringE!