| kimora_8189 a întrebat:

din luna decembrie am o relatie cu un baiat care in trecut a fost inselat. el a spus ca nu mai are sentimente pentru fosta.pana in iulie totul a fost foarte ok - ea il suna el ii spunea ca ma vrea pe mine.intre timp ea s a linistit nu l a mai cautat.acum luni ea l a sunat si l a invitat la un suc si el a acceptat.eu miercuri am gasit pe facebook o conversatie de a lor de marti in care el ii spunea ca nu se astepta sa il sune si este cel mai fericit om de pe pamant ca s a intalnit cu ea. ea l a intrebat de ce mai sta cu mine si el a spus nu conteaza.eu am avut o conversatie cu ea si mi a spus ca nu sunt decat prieteni.in schimb el a negat la inceput si dupa ce i ma aratat toate dovezile el spune ca ma vrea pe mine si ca vrea sa trecem peste momentul asta. ce sa fac? ce sa cred? cum sa reactionez? as vrea sa renunt dar il vad zilnic?

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Dai papuci...nu te merita daca se intalneste cu fosta si ii spune ca e cel mai fericit om de pe pamant ca s-a intalnit cu ea inseamna ca inca are sentimente pentru ea.Stai de vorba cu el si spune-i ce te deranjeaza si spune-i sa fie sincer si sa iti spuna adevarul...ca orice s-ar intampla nu te superi pe el si o sa ramaneti amici.Cel mai bine e sa fiti amici.stiu ca iti va fi destul de greu sa il uiti dar cred ca asta e cel mai bine. Oricum vorbeste cu el si vezi ce afli.

| meryyyyyyyy a răspuns:

Buna parea mea este sa il urmaresti cand il mai invita pe undeva te duci il vezi si daca ei sunt impreuna ii spui ca ai terminato cu el si daca el te iubeste pe tine o sa zzica ca nu vrea sa va despartiti o sa se tina dupa tine daca nu ie clar ca nu te iubeste...

| meryyyyyyyy a răspuns:

Am inteles pai daca ea o sa lece in alt oras atunci nu o sa se mai intalneasca cu ea si pune-l sa-ti explice conversatia de pe facebook si de ce s-a intalnit cu ea si daca nu vrea inseamna ca nu ie sincer cu tine nul mai baga 2 3 zile in seama si vezi daca te suna daca te cauta atunci iti dai seama daca te iubeste cu adevarart parerea mea

| kimora_8189 explică:

El este din alt oras (B).el locuieste la mine in oras(I)pentru ca face facultate.nu am cum sa il urmaresc.conversatia lor am gasit o intamplator.si ea trebuie sa plece in alt oras (C) la facultate.complicat

| kimora_8189 explică:

Am vorbit cu el dar spune ca s au intalnit intamplator si ca pentru el conversatia aia nu are valoare.ca el vrea sa fie cu mine nu cu ea.si l am rugat sa se puna in locul meu si mi a spus ca stie ca ma simt naspa dar el daca vroia sa reia relatia cu ea o faca... tind sa cred ca toate astea sunt minciuni si el inca mai are sentimente pentru ea