| ExizTPU a întrebat:

Am auzit ca la fete dupa ce fac sex se produc niste schimbari cum ar fi cresterea saniilor, incearca sa para mai sexy, au mai multa incredere in ele etc. Dar la baieti, dupa primul act sexual se intampla vreo schimbare?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Le creste un coi in frunte

| darrio2007 a răspuns:

„Sunt ăl mai tare din parcare"
Unii se cred asa si dupa prima masturbare.Si se lauda ca a fost raport sexual.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar ai auzit probabil de la cele care nu au sex.
Sanii se modifica hormonal, nu din cauza sexului.
Modificari dupa sex apar doar daca ramai gravida, atunci iti creste cu siguranta si sanii, si fundul si burta!
Pari mai sexy doar daca te imbraci mai sexy, restul este in capul pitipoancei.
Nici la baieti nu se intampla schimbari dupa sex, se simt bine si relaxati si cam atat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unii devin experimentati altii doar laudarosi. happy

| Emilian65 a răspuns:

Da, dupa primul contact sexual nu mai esti virgin.

| UnBroken2016 a răspuns:

Se crede buricul pamantului.

| seth2016 a răspuns:

Le creste capul mai mare si devin mai destepti laughing.

| Alexandrescu_Mario_1997 a răspuns:

Da...se intampla... vrei mai multrolling on the floor