| unknow a întrebat:

Am auzit ceva,... un dialog pe care nu prea l`am inteles.thinking

ea- am inauntru vaginului ca o basicutsa mica,... la capat de tot, adica,. cand bag degetul, sint ca un bunturusi in capat, ce este?
'eA'. aia iese atunci cand nu mai esti vigina.
ea-. m`am dezvirginat singura, din greseala cand am cazut, am sarit un gard si asta a fost! mi-a curs sange si m`a durut, dar nu a fost mare lucru...
`eA`-... nu stiu ce sa spun

Cam asta a fost discutia,. imi eplica si mie cineva, ca`s cam aerian thinking adica ii iese o basicita mica imediat dupa ce nu mai e virgina sau...cum?

fundawinking

`eA`-

1 răspuns:
| user1234554321 a răspuns:

Unde spui tu ca ese ca o basicita este intestinul gros nu ai nimic
du-te la baie fa treaba mare si baga degetu si vezi mai e acolo? funda?