| mojojojo a întrebat:

Ma-m jucat c degetul acolo din greseala mai sunt virgina? si cand am facut asta nu mi-a curs sange nimic mai sunt sau nu ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ingerash_1766 a răspuns:

Daca te-a durut, este probabil sa fi fisurat putin himenul, dar inca esti virgina, daca mergi la un ginecolog, iti va spune si el acelasi lucru, se va vedea diferenta dintre un deget si un penis, dar numai ginecologul stie exact sati spuna daca esti sau nu virgina.eu una cred ca esti, data vitoare sa nu te mai joci pe acolo, nu vrei sai daruiesti celui cel iubesti virginitatea? daca te mai joci mult, nu o sa mai ai cui sa o dai.

28 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eti virgina, stai linistita. Si e normal sa te masturbezi, nu-ti face griji.

nony
| nony a răspuns:

Eeee...no pasa nada cicha, dar sunt curios. daca tot aveai chef de joaca, trebuia sa te joci cu periutza de dinti.si erai la moda laughing

| elena a răspuns:

Chiar nu ai de ce sa-ti faci griji...joaca-te in continuare... din greseala.

cami
| cami a răspuns:

Mai esti, stai calma!

mariana
| mariana a răspuns:

Pentru cultura ta generala, iti spun ca, himenul se afla la cca 0, 5 cm de la intrarea in vagin si ca, este foarte posibil sa-l fi lezat. Important este sa mai stii ca, prin penetrarea cu degetul in vagin, poti sa te infectezi, pentru ca mana ta nu este sterila si daca ai cumva unghiile mai lungi, asa cum se poarta acum de catre tinerele fete, atunci este destul de periculos. Confirmarea existentei virgnitatii tale, o pate face doar medicul ginecolog, care poate sa constate daca s-a rupt himenul sau nu. Este " un joc" cam periculos si sunt convinsa ca deja ti-ai "invatat" lectia.
Nu stiu cati ani ai dar cred ca, esti pubera sau la inceputul adolescentei si nu este bine sa-ti canalizezi energia pentru satisfactii sexuale, pentru ca acestea pot sa te conduca la alte gesturi mai putin adecvate pentru varsta pe care o ai. Fa ceva activitate fizica (munca) si miscare multa si atunci nu vei mai avea ganduri ce ti-au aparut din plictiseala si care s-au materializat prin jocuri din greseala, asa cum sustii tu. Cu alte cuvinte nu te juca cu focul pentru ca nu este bine, ai timp si pentru asemenea satisfactii sexuale atunci cand vei fi mai mare si vei avea discernamantul necesar ce este bine pentru tine si viata ta. Eu iti doresc multa sanatate si ai grija de tine, respecta-te pentru a nu ajunge in situatii nedorite. Vacanta placuta in continuare.

| Silvia a răspuns:

Inca esti virgina, da` ce atata joaca?laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Ce va place voua sa va mai jucati... si apoi va ganditi la consecinte!
poate ai "noroc" si te alegi cu vreo infectie, in plus eu consider ca virginitatea nu sta numai in himen... daca poti sa ma intelegi!

| M.J. a răspuns:

Cu siguranta 4estivirgina daca nu ai fortat prea mult himenul.ai grija de tine

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Inca mai esti, daca nu ai mai fi fost ti-ar fi curs sange, virginitatea nu ti-o pierzi usor, dupa primul contact sexual nu mai esti virginahappy

| yadora a răspuns:

Himenul e foarte elastic si de aceea s-ar putea sa nu fi curs sange. Intrebarea e ce ai cautat sa faci asta? Mai esti inca virgina dar nu te mai juca cu focul singurica!

| cooola a răspuns:

Cum sa te joci din greseala?thinking Du-te la ginecologhappy. el iti spun daca esti sau cu happy... dar din ce spui tu .sigur mai estitongue.

| unomprintreoameni a răspuns:

Ehhh, te-ai jucat...
Fugi la medic si vei afla.

P. S. Si lasa joaca, mai pune mana si tu pe o carte... ca la categoria scris corect stai cam prost! Imi pare rau ca trebuie sa o spun, dar e o realitate cam dureroasa!

| Haydee a răspuns:

Virginitatea ti-o pierzi in urma actului sexual.De obicei, prima data curge sange. Tu nu ai de ce sa iti faci griji.winking

| gyanina a răspuns:

rolling on the floor) ce ai cautat tu cu degetu acolo?

| alexandra14 a răspuns:

Offff....da...mai esti virgina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Luxul şi neatenţia se plătesc.
Ce ai căutat cu degetul în zona intimă?
Numai un consult ginecologic poate afirma sau infirma virginitatea ta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, probabil ca esti inca virgina ...in ureche sau in nas, nu-ti face griji, se va gasi unu sa te **** si acolo, nu dispera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol laughing ducetiva draga la barbati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai juca, ca poate o sa regreti! mai bine asteapta-ma pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu am idee, insa eu am alta problema nu stiu daca mai sunt virgina, am avut o relatie dar nu am singerat, ce e oare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce voi toti o intrebati de ce, da ce ai cautat acolo, ea a dorit sa vada ce va simti in timpul primului act sexuoal, intrebarea era ( a sa ma doara sau nu), Desigur ca sa te doara, eu am avut act sexuoal cu 2 vergine, urlau de durere, vreau sa-ti spun daca nu tea curs singe atunci mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca esti virginabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca mai ai o gaurika joaca-te si acolo sa stii o socoteala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locu tau bagam capu sa ma joc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai lasa joaca cu degetul si mai invata sa scrii... pune mana pe o carte...lasa gaurilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate fetele se joaca cu degetul in vagin mai devreme sau mai tarziu din diferite motive, fie ca vor sa vada daca le doare, daca simt ceva, ce anume, sa se descopere pe sine. Nu va mai faceti atatea probleme. Nu te poti dezvirgina doar cu un simplu deget. Stii, acum e funny, cand o sa te intrebe prietenul tau daca mai esti virgina, tu o sa-i raspunzi "nu stiu sigur, hai sa vedem daca mai sunt" laughing

| mucusoru a răspuns:

Nu va mai luati ma de ea, e bine ca simte nevoia... si e curioasa, era o problema daca nu simtea nevoia happy, e pacat ca si baietii vor si fetele vor da' le e rusine sa recunoasca si asa ajung fetele sa se joace cu degetelu, si baietii cu toata mana laughing, P.S Vorbesc serios

| AnDrEeA_8413 a răspuns:

Eu nu vad nimic amuzant.sa jucat s-a jucat nu ai ce face.dar inca esti virgina si ai grijawinkingori care dintre voi ar faceo.asa ca nu va luati de ea, a facut o greseala, de parca voi nu faceti greselii.pup ai grj de tine