| sonia18 a întrebat:

Am auzit k dupa inceperea vietii sexuale te ingrasi, sI ti se lasa sanii! Este adevarat?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De unde le luati, bai nene?! Folclor stradal, sau rural?! mai puneti mai mana de mai cititi cate ceva!

cami
| cami a răspuns:

Nu-i adevarat. Astea-s doar mit-uri si legende.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Da! De obicei ti se lasa pana la genunchi sanii! Asta pentru ca daca vrei sa te impusti in inima ca nu ai facut-o cu cine trebuie, sa nimeresti in genunchi, nu in inima! Si apoi sa si schiopatezi nu numai sa te plangi de kilograme in plus si sani lasati!

| Tessy a răspuns:

Teoretic nu.

Dar de multe ori[coincidenta] te ingrasi pentru ca mananci mai mult, etc...
Sanii nu se lasa decat daca alaptezi.

Succes!

| LaR1sA a răspuns:

Depinde de organism, poti sa slabesti nu neaparat sa te ingrasi si sanii ti se pot lasa si daca sunt f mari de obicei nu ti se lasa.sanii se lasa de la alaptat in general.depinde fiecare femeie. daca e centurista s'ar putea mai mult ca sigur sa fie lasati...

| carlita_4462 a răspuns:

In nici un caz, stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îngrășatul are origine alimentară, viață sedentară, afecțiuni ale glandei endocrine, pilule, etc.; sânii se lasă după alăptare, dar nici aici nu este o regulă (sunt femei care a sâni frumoși în continuare, chiar dacă au o naștere sau două!).
Viața sexuală nu are treabă cu aceste două aspecte.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si fata isi schimba aspectul si pielea devine stacojie si culoarea ochilor se schimba in verde brotac...
Ce aveti? Probabil ai 18 ani sau asa ai vrea sa se creada... daca ai 18 ani si pui intrebari din astea, esti profund neinformata...
Dragostea ii face pe oameni frumosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio legatura ingrasatul cu viata sexuala laughing)