| poliku a întrebat:

Am auzit pe multi laudanduse cu pozitii in care fac sex.
Dece credeti ca majoritatea persoanelor prefera pozitia 69 cand fac sex?

Răspuns Câştigător
| crysty08 a răspuns:

Cate pozitii sexuale sunt 69 de fapt 68 ca la 69 se curata intrumentelelaughing apropo de pozitia asta nust le place oral

3 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna,nu cred ca majoritatea prefera pozitia asta.dar cei care o prefera, o prefera pentru ca le place satisfacerea orala reciprokawinking
fundita?

| poliku explică:

Ahaha m-am prapadit de ras cand am auzit ca isi curata instrumentelerolling on the floor
Buna asta dar mai astept sa vad daca imi mai rspunde cineva.

| yellowalien a răspuns:

Daca ne explici si noua cum se face sex in pozitia 69... cred ca ai sa iei premiul Nobel in domeniu.