| SarosBogdan a întrebat:

Buna TpU!
Am o problema cu plamani,in anumite pozitii stant pe canapea uneori ma inteapa plamanul stang, iar daca imi schimb pozitia in acel timp patesc acelasi lucru si cu cel drept.

Acum intrebarea mea e, oare e de la fumat chestia asta cu intepatul?
Ma adresez persoanelor adulte nu copiilor!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sergii a răspuns:

Am patit acelasi lucru acum un an cand m-am lasat de fumat adevarul e ca fumam in exces la o varsta frageda... Da e de la fumat plamani tai se refac ceea ce va dura un timp.

| SarosBogdan explică (pentru sergii):

Tulai drace... si tu mai fumezi in prezent?
Daca nu, cuma ai facut de te-ai lasat?
Presupun ca nu ai fumat 2, 3 luni.

2 răspunsuri:
| Alm_Ale_1997 a răspuns:

Meri' la doctor!rolling on the floor