| anonim_4396 a întrebat:

L-am calcat pe unul pe picior din greșeală într-un magazin din zona dar nu mi-am cerut scuze dar nici el nu a comentat,nu a scos nici un cuvânt. Mă simt puțin prost că eu de regula îmi cer scuze, dar eram nervos. De ce nu o fi zis nimic? Menționez că sunt un tip mai masiv!

19 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A considerat că nu este cazul să transforme întâmplarea în motiv de conflict.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate într-o mână laughing

| ionur a răspuns:

A evitat o certă dintr-o prostie de a ta care nu ți-ai cerut scuze și el a fost mai cu bun simț și cu capul pe umeri și nu a făcut o ceartă dintr-o prostie

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Sau de frica laughing dar tot mă simt aiurea că nu mi-am cerut scuze.

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu îmi ceream imediată dacă făceam așa ceva -_- eu și când ma duc să-mi cumpăr ceva îl rog frumos să-mi dea o pungă nu pot sa zic sa si mie punga aia de acolo este urat mi-e greu sai vorbesc asa în realitate la cineva și rog frumos asa și el este mulțumit si eu.

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Adevărata ionur laughing

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

O data m-am dus să-mi iau dulciurile la magazin de aicia lângă mine și loasem multe dulciuri și doamna de acolo îmi zice că-ți copi aveți-_- și eu i-am zis unul adică eu -_- și după am rugat-o frumos să-mi dea o pungă și eu îmi puneam dulciuri în pungă și femeia râdea și nu se mai putea Oprea și am început și eu sa rad dupăia și mi-am pus toate dulciurile în sahoșa și m-am dus acasă-_-

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Onur nu te mai însori să scăpăm de tine? laughing Și mie îmi plac mult dulciurile, dar ai grija că prea multe nu sunt bune.

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Am jurat și mi-am dat mie cuvântul ca în viata asta orice ar fi si orice sar întâmplat nu am sa ma însor niciodată în viata mea și nu am sa ies cu nicio fata sau femeie și nicio iubită sau gagica. Am ales sa fiu singur pentru tot deauna. Și cine nu ma suportă să fie sănătoas Și să nu mă bage în seama sau să vorbească cu mine. Cine vrea să scape de mine să facă ce vrea cu cine vrea și să-mi dea ignor.

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

ITheChaosAndDarkness onur nu mai există -_-

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Ce mai face Demonlord fata aia inyourmind? Parcă vorbeai cu ea pe discord, daca mai vorbești cu sa spune-i că îmi place mult de ea, că o ador happy

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am avut treba cu fata aia niciodată nici nu am vorbit cu ia Niciodată. Dacă vrei sa-i spui ceva spune-i singur eu nu ma bag în așa ceva.

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am am vorbit cu ia niciodată pe discord și nici cu alte fete sau femeie.

| anonim_4396 explică (pentru ionur):

Ne avem la ignore nu pot sa ii spun

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

Neața -_- spiriduș son

| giuliagiulia27 a răspuns:

Dc sa își ceara el Scz când tu l-ai călcat

| anonim_4396 explică (pentru giuliagiulia27):

Am zis eu că trebuia să își ceară scuze el? laughing Am zis că l-am calcat și ma simt prost,că eu de regula îmi cer scuze când greșesc cu ceva. E chiar la magazinul din zona unde mă duc asta e aiurea,dar fapta e consumata. Sunt mirat că nu o zis nimic,și de aia îmi pare rău,că avea bun simt omul. Un fost tovarăș de-al meu la calcat pe unul pe picior in stația de tramvai și numai după el se ținuse sa îl jignească,mai că mai avea puțin și îl lua la pumni, norocul lui a fost că era cu mine, că îi băteam pe amândoi daca sarea la el! Mie ăla nu mi-a zis absolut nimic de asta mă simt puțin nasol, că eu apreciez oamenii cu bun simt, sunt pe cale de dispariție.