| MiiAndHimBaiiLove a întrebat:

Am revenit cu inca o intrebare big grin si mentionez de pe acum: dau fundita si voturi la ceilaltiwinking!

mi-am instalat din greseala SweetIM crying Pot sa-l dezinstalez ca sa zic asa? Daca da, cum? PLzzzz ajutor si scuze categoria dar am nevoie de un rasp urgent puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, intri in START-Control Panel-Add/Uninstall Program si cauti in lista care iti apare acolo SweetIM si dai Remove/Unistall
Sau daca nu gasesti/merge asa, intri in My Computer/C:/Program files/SweetIM si stergi tot din folderul ala.

5 răspunsuri:
| elicopterultau a răspuns:

Cum zice el... funda?big grin

| MiiAndHimBaiiLove explică (pentru elicopterultau):

De ce cersiti funda?! Daca dadeai un rasp mai bun decat a dat covyone o primeai! Nu o mai cersiti frate atata! Daca meritati fiti sigur ca o luati! Anyway.mersi ca macar te`ai deranjat sa scrii un rasp kiss kiss!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiiAndHimBaiiLove):

Asa e romanuhappy cersetor si prosthappy.

| MiiAndHimBaiiLove explică (pentru anonim_4396):

Da oh go on.in fine! Multumesc mult pentru ajutor kiss!

| Amaliia_Amii_1997 a răspuns:

Pai poti sa il dezinstalezi dai in bara la "start" la contrrol panel clik stanga si dai add or renover programs.Si cauti SweetIM si dai renove si ti se va dezinstala. sper sa te ajute Funddda/