| Sara a întrebat:

Am avut cm. de pe 9 iulie pana pe 12. Ieri, 16 iulie, am avut contact sexual neprotejat, insa el a ejaculat afara. Stiu ca imi veti spune ca si lichidul preejaculator are spermatozoizi. Azi dimineata cand m am trezit am vazut doar o mica pata de sange pe bikini. In rest nu a mai curs deloc... intru la banuieli... sad Ce i? V ati mai confruntat cu asa ceva.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil e o mica sangerare care, uneori, insoteste ovulatia. Totusi, e bine sa mergi la ginecolog, un consult si un test Papanicolau nu-ti strica niciodata.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Noi nu putem ghici ce se intampla in oraganismul tau happy
mai bine du-te la medic sau fa-ti un test de sarcina
pa pa!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cand am vazut cm am crezut ca e concediu medical.

daniela
| daniela a răspuns:

Sincer nu dar cel mai bine un test de sarcina sau un control la doctor si totul se rezolva

| mioara a răspuns:

Acum se gasesc destule metode dar du-te la un dr ginecolog.

| unbaiat a răspuns:

Bai tata da" sunteti cat usa, intrebati de sex anal, oral, in 3, bi, tri...vi se raspunde 1 data...de 500 de ori si voi tot nu stiti sa va f***?!

| bia_9509 a răspuns:

Ar fi mai bine sa-ti faci un test de sarcina iar daca apar "probleme" mergi la ginecolog, e singurul care te poate scapa de indoieli. chiar daca a ejacuat afara exista posibilitatea sa fi ajuns si in vaginul tau, exista sanse destule pentru a fi insarcinata...nu mai sta pe ganduri, fa-ti un test rapid, pana nu e prea tarziu...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da chiar asa scumpa ii o cutie de prezervative?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el a terminat afara, n-ar trebui sa fie vreun pericol de sarcina. Dar mai bine data viitoare ati folosi prezervativul.Si eu nu prea inteleg. A fost primul tau contact sexual? Atunci e clar de unde vine pata.Nu trebuie sa te ingrijorezi, majoritatea fetelor trec prin asta.

| MagicHead a răspuns:

Du-te cel mai bine la un ginecolog happy