| Anutsaa122 a întrebat:

Am avut contact cu ejaculare înăuntru pe 11. In 6 zile trebuie sa-mi vina menstra. Pot face maine un test ultrasensibil? Ar ieși cum trebuie? (Poti afla cu 5 zile înainte de menstra cu cel ultrasensibil)

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Testul se face la 1-2 saptamani dupa data cand trebuia sa-ti vina menstruatia. Daca il faci inainte iese negativ si daca esti si daca nu, orice test ar fi.

| Emilian65 a răspuns:

Da, dar îl faci degeaba. El trebuie făcut la 21 de zile de la ultimul act sexual cu ejaculare în tine.

| CristianPetre2002 a răspuns:

De cee ejqculati inauntru nu mai ejaculati inauntru daca nu vreti sa faceti copi

| Anutsaa122 explică (pentru CristianPetre2002):

Si dacă vrem?

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru Anutsaa122):

E treaba voastra daca vrei puradei eu nu ma bag