| Byaa_5019 a întrebat:

Am avut contact neprotejat in perioada 3-10 iulie, ultimul fiind pe 7 daca imi amintesc bine si am avut 3 contacte in aceeasi zi, in rest protejat. Mie ciclul trebuia sa-mi vina pe 13-14 dar am avut o intarziere de nici mai mult, nici mai putin de 4 zile.Trebuie sa mentionez ca am luat anticonceptionale dar fiindca le-am luat intr-un mod gresit nu si-au facut efectul.Deci menstruatia mi-a venit pe 17 iulie iar eu pana atunci am facut 2 teste care mi-au iesit negative.Luna aceasta menstruatia mi-a venit pe 18, cu o marja de eroare foarte mica, in dimineata zilei de 18.Menstruatia mea nu este una foarte neregulata, cred ca se schimba o data la 2-3 luni dar aceasta coincidenta ma nelinisteste.Ma gandeam ca daca as face acum un ultim test, as putea afla daca sunt sau nu insarcinata. Dupa 50 de zile de la contact.Nu am vreun simptom de sarcina, ma simt bine, sunt energica si chiar nu simt ca as avea ceva dar sunt nelinistita si mi-e frica sa vad rezultatul. Oare sunt insarcinata? Astept pareri

5 răspunsuri:
| adryana_6040 a răspuns:

Probabil este o dereglare hormonala nu cred ca esti insarcinata.

| euI a răspuns:

Ar trebui sa faci un test pentru orice eventualitatewinking daca spui ca nu ai avut simptome cred ca nu e vreo problema

| AleD a răspuns:

Nu esti. daca esti nu-ti mai vne menstruatia pe perioada sarcinii plus ca tiai mai si facut testul de 2 ori si a iesit negativ plus ca nu ai nici un simptom.deci nu esti, stai calmawinking

| petalouda a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, si mie imi intarzie, menstruatia si nu am avut contacte sexuale.deci esu ce sa cred ca luna trecuta mia nemit pe 11 si luna asta nu inca. deci nu cred ca esti insarcina, menstruatia poate sa iti mai intarzie si de la stres happy

| bebin a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata...