| elena_8738 a întrebat:

Am avut contact sexual cu prietenul meu acum 4 luni iar de atunci mi-a venit ciclul regulat dar vad ca in luna a patra nu a venit la data corespunzatoare.Este doar o intarziere sau exista inca posibilitatea de a ramane gravida?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles că nu există această posibilitate.
Este vorba de o dereglare hormonală sau o răceală.
Sănătate!

| superdorex a răspuns:

Nu draga sunt frecvente astfel de intarzieri, nu iti fa probleme da? Oricum ai grija de tine si protejeaza-te asa scapi de belele nedorite da? multa bafta papa.

| Takocska a răspuns:

Daca ati facut protejat nu

| Ana94 a răspuns:

Nu rămâi însărcinată dacă aţi făcut-o protejat dar din ce-ai scris tu acolo,dacă de atunci ţi-a venit menstruaţia regulat nu ai rămas însărcinată.Se mai întâmplă să-ţi întârzie, nu-ţi face griji big grin Mai sunt dereglări d-astea hormonale.Mie luna asta mi-a întârziat o săptămână oh go on Deci nu te teme, dar ai grijă pe viitor când mai faci dragoste. Dacă nu vrei să rămâi acum însărcinată să o faci protejat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ti s-a mutat data ( probabil ).Si mie mi-a intarziat 5 zile, cam nesimtita menstruatia asta >.

| vasilevasi a răspuns:

E o intirziere

| rebecamunteanu a răspuns:

laughing))))))))esti tare tu fata unde traiesti pe luna in evul mediu revino pe pamant fata draga cum dracu sa mai fie posibilitatea sa mai ramai gravida daca de atunci de cand ai avut contact sexual a trecut 4 luni si zici ca ti-a venit ciclul regulat cum dupa cateva luni sa mai poti sa ramai gravida, inainte de a mai pune intrebari tampite documenteazate da simplu search pe google si afli tot ce vrei ca doara nu mai esti in epoca de piatra sa nu ai de unde sa te documentezi paaaaa si pe viitor sper sa fi mai inteleapta