| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane gravida daca, dupa ce am avut primul contact sexual pe data de 21, mi-a venit menstruatia pe data de 25? avand in vedere ca nu imi vine regulat?

3 răspunsuri:
| mutzy211 a răspuns:

Da, din pacate poti ramane insarcinata daca ai fost intr-o perioada fertila pe data de 21 chiar daca pe 25 ti-a venit menstruatia ( desi sunt slabe "sansele" sa fi insarcinata) dar cel mai bine faci un test sau mergi la ginecolog! "succesuri"!

| Veve :X a răspuns:

Nu, nu este posibil sa fi insarcinata happy

dar ca sa fi tu linistita, fa un test de sarcina happy

Bafta :*

| sadonlife a răspuns:

In nici un caz nu ai cum sa fii insarcinata. o data ce se presupune ca ramai nu iti va mai venii deloc.