| JustMe2099 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat cu prietenul meu, fără să își dea drumul în mine. Acum 3 zile trebuia sa îmi vină menstruația, dar nu mi-a venit. Menționez că nu am un ciclu menstrual regulat. E posibil sa se fi format vreo sarcină?

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Atâta timp cât şti că nu ''şi-a dat drumul în tine'' n-ai pentru ce să-ţi faci griji. În cazul în care menstruaţia va întârzia o lună poţi să te îngrijorezi. Baftă!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai fost in perioada fertila, cu siguranta ai ramas gravida.