| anonima2617181 a întrebat:

Am avut contact sexual protejat cu ejaculare. Iar dupa cateva minute am facut iar, tot protejat, insa am observat ca in interiorul prezervativului era un lichid alb, iubitul meu nu a ejaculat, este posibil sa fi fost lichid preejaculator sau sperma ramasa de la primul act si sa iasa pe sub prezervativ?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce a schimbat vechiul prezervativ cu unul nou, a mers la toaleta sa faca pipi? Ca daca nu a mers inseamna ca mai avea sperma pe țeava si cand a ti facut al doilea numar a ejaculat iar era prea plin.

| anonima2617181 explică (pentru anonim_4396):

Si putea sa curga pe langa si sa intre in vagin?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonima2617181):

Dar el nu stie acest lucru? Ca doar simte cand curge

| Xpressurself a răspuns:

Te speli si gata. Cele mai multe femei o fac fara, apoi se spala. Mai bine asigura-te ca ai langa tine un tanar care te va sustine daca ramai insarcinata. Fa un test, spune-i ca esti sigura ca ai ramas gravida si vezi cum reactioneaza. Da bir cu fugitii sau e langa tine indiferent ce se intampla. Asta e mai important, zic eu. Testeaza-ti si parintii, vezi din ce-s facuti. E bine sa stii cu cine ai de-a face in aceasta lume si cine te sprijina neconditionat.

| Sentry a răspuns:

Daca toate actele sexuale au fost protejate iar prezervativul a fost pus corect, nu aveti de ce sa va temeti. Nu stiu ce era acolo dar atata timp cat prezervativul statea lipit de penis acoperit, eu zic ca totul e in regula happy. Daca ai nelamuriri in privinta prezervativului, dupa fiecare folosire, toarna un pic de apa in el si vezi daca prezervativul s-a spart.

| anonima2617181 explică (pentru Sentry):

Prezervativul nu era spart si statea lipit, doar ca nu acoperea in intregime penisul, o mica parte de la baza era neacoperita.

| Sentry a răspuns (pentru anonima2617181):

Eu spun ca e totul ok. Am avut si eu contacte sexuale si nu tot timpul prezervativul era intins pana la capat, un pic mai trebuia intins si era la maxim, dar nu am patit nimic, nici nu ar trebui sincer.