| Absinth a întrebat:

Am avut de curand o relatie cu un baiat care s`a terminat din cauza unor persoane care au intervenit si au provocat suficiente certuri intre noi...ne-am mai impacat adesea si ultima oara a intervenit si fostul meu.ca sa aflu peste putin timp ca el vb cu o fata.am apucat sa vb si eu cu fata respectiva, ne lamurisem ca ne mintise pe amandoua.si ajunsesem prietene, vorbeam nopti intregi despre orice, radeam de baiatul respectiv...care a avut tuperul sa ne minta folosind aceleasi cuvinte. tot, tot...si a zis ca o sa se razbune pentru ce i`a facut...toate aste aau durat 6 luni, ea era plecata din tara, ma suna ...imi spunea ca atunci cand vine abia asteapta sa ne vedem.si cand a venit am vazut-o cu baietzelul de gat. nu ma mai cunostea. nimic. ce oameni sunt astia? si el... a cautat mereu la ea ce a pierdut la mine...si acum se uita cu parere de rau, m`am impacat in cele din urma cu fostul meu... dar ce am trait cu el a fost ceva unic. specil. nu va stii niciodata! oare un baiat care ti spune ca esti vrajitoare ca i`ai facut vraji pentru ca toate mintile i le-ai sucit... care rade cand te vede pe strada. care sta numai in fata blocului tau si iese apoi cu fata cu care stia ca vorbesc are cea in minte are ceva in suflet?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Probabil acea fata te considera o amenintare la adresa fostului pe care il iubea foarte mult.Probabil a fost o razbunare de-a lui, desi cam sadica, zau! Cert este ca nu trebuie sa ai atata incredere in oameni pe care ii cunosti foarte putin. Trebuie sa realizezi ca vorbele ei au fost doar minciuni (in mare parte) si sa treci mai departe.

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, din pacate mai exista si astfel de oameni, de acea e bine sa nu te increzi prea mult in oameni, pentru ca ai foarte mult de suferit, acel baiat nu te merita, si acea fata este foarte prefacuta si perversa, fereste-te de oameni ca ei...pe el lasa-l sa ramana cu ea, fi indiferenta, si ai sa vezi ca poate intr-o zi el va regreta ce a facut.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Doamne ce oameni! Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat. Poate o sa fie mai bine ca te'ai impacat cu fostulwinking kiss

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu cred ca are ceva cu capu. laughing

| Absinth explică:

Ce draguti sunteti. incep sa ador ca mi-am facut cont aici:X va multumesc...sincer nu prea am prieteni si imi e asa drag ca pot vorbi cu cineva si ca pot ajuta si eu cum pot, cu un sfat. cu orice...

asta fac, sunt indiferenta. nu`mi pasa...doar vroiam sa stiu parerea altora. va pup
!