| anonim_4396 a întrebat:

Deci big grin, acum mult, mult timp in urma prietena mea cea mai buna a fost cu un tip.
S'au despartit pentru ca ea il insela si tipu se indragostise de mine.
Chiar a doua zi, a aflat de noi si ne'am certat.
Ieri m-am despartit de iubitul meu cu care am fost vreo 10 luni, si dupa 12 ore de singuratate a aparut acel baiat, dupa atata timp, si a zis ca pe mine ma iueste mult si nu ma poate uita si vrea sa fim iar imp. Si am acceptat, dar problema e ca vineri mi-am petrecut ora de biologie cu acea fata. Adica am dansat, si alte chestii, pe scurt ne'am purtat ca cele mai bune prietene.
Intrebarea ar fi daca as putea fi cu acel tip si sa fiu iar prietena cu tipa aceea.
Si mai e o problema laughing. Nu sunt sigura de sentimentele mele fata de acest baiat. Adica daca il vad ca pe un frate sau ca pe un iubit. Cand am fost prima data cu el eu sustineam ca nu imi placea cum saruta si chestii, si din moment ce nu imi placea nu prea era vb de saruturi. Dar ieri cand ne'am combinat iar a inceput savimi placa, mai exact sa fiu in limba dupa el laughing, care e faza? Atunci il percepeam ca pe un frate thinking Sunt confuza de schimbarea asta de situatii laughinglove struck.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eşti confuză că te-ai îndrăgostit! Ups.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Daca fata ar tine la tine ar intelege situatia. Incearca si tu sa vezi cum evolueaza relatia. Incepi sa tii la el pentru ca iti acorda atentie intr-un mod mai special. Sper sa fie ceva frumos.

| anka_6296 a răspuns:

Sa iti raspund la intrebare...: de ce sar baga ea pentru ca a trecut cred ca mult de atunci poti sa vorbesti cu ea dodeauna eu am zis ca nu are ce se baga un baiat intre cele mai bune prietene dar nu stiu daca voi doua sunteti cele mai bune prietene si nu stiu cat de mult ti la ea... dar cel mai bine ar fi sa discuti cu ea si sa ii spui ca iti place din nou de acel tip cu toate ca nu inteleg de ce sar mai baga ea aa si app ai putea fi cu amandoi cat timp ai timp pentru amandoi si cat timp nu te certi cu nici unul din ei big grin
Sper ca te'am ajutat :*:* bye wave

| zuzu. a răspuns:

Dc sa va certati...suntem fete [mda si suntem cateodata egoiste pentru ca vrem un baiat numai pentru noi chatterbox] si mai sunt si chestile astea care se numesc,, baieti'' care ne tot deruteazaa mullttt pai parerea mea este ca te poti impaca cu aceea fata iar de baiat : ai vazut ca te protejeaza si iti ofera dragostea lui [asta inseamna mult pentru baieti in general :-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@anka, adica sa fiu cu doi? Nu mersi.