| Deea123456789 a întrebat:

Am avut o relatie ce a durat 3 luni cu un baiat care si-a batut joc de mine si m-a mintit cu nerusinare. Mi-am dat seama ca ceva este in neregula, dar eram indragostita pana peste cap si refuzam sa cred ca tocmai el ar putea avea pe altcineva. Mi-a spus ca vrea o relatie serioasa cu mine.In aceste 3 luni am facut-o si neprotejat, iar acum, dupa 3 luni, am aflat ca era casatorit. I-am cerut explicatii, iar el mi-a ras in fata si mi-a spus ca nu m-a iubit niciodata, ca nu l-a interesat persoana mea, doar a vrut sa-si bata joc de mine. L-am iubit foarte mult, dar m-a ranit nespus de mult... Cand i-am spus ca o sa o informez pe sotia sa cu privire la aventura sa, a trecut la amenintari. Nu mi-e teama de el, care este atat de josnic, ci mi-e mila de sotia sa. Cum as putea sa-l fac sa regrete ca si-a batut joc de un suflet nevinovat? Sa-i aduc la cunostinta sotiei sale ca barbatul ei este un mare mincinos si fara caracter? Sunt convinsa ca nu sunt singura fata pe care a mintit-o. Multumesc!

2 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Deci, este trist cand audi nonsensuri din astea.
Pune mana pe telefon si suna-i sotia, nemernicul asta trebuie sa fie singur sa-si revina la cap.
Zii sotiei lui tot ceea ce tu ai facut cu el, spune-i adevarul pur.
Stiu ca este oribil de greu dar va trebuii sa-ntelegi ca si ea se afla in aceeasi situatie ca si tine, daca nu si mai rau.

| AngelGirl5 a răspuns:

Waw... Doamne ce nesimtit. :O I don't belive it. Asa ceva oh go on. Cum a putut sa faca asta?sad. Imi pare rau pentru tine. Stii? Razbunarea nu e solutia... N-are sens sa-i spui sotiei lui, pentru ca probabil, si aceasta il iubeste enorm de sta cu el (cu siguranta stie si ea ca probabil a avut unele scapari, dar cu toate astea il crede si-l iubeste in continuare) n-ai nimic de castigat daca faci asta. Povesteste-le alor tai, mamei tale. Iti va face bine. Nu inteleg cum a putut sa fie atat de dobitoc. Pfff, n-as vrea sa fiu in situatia ta, insa si eu am fost bataia de joc a unui cretin, inca sunt si eu in perioada aia in care incerc sa-mi revin laughing. Bafta si tie. Deci razbunarea nu-i cea mai buna solutie, + ca s-ar putea sa nu te creada tipa! :*