| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat, dar nu am putut sa facem nimic nici macar sa vorbim...Asta pentru ca nu aveam timp. El era la liceu si eu la gimnaziu. Dar totusi ma gandesc asa. Putea sa ma astepte dupa ce scapa? Sau eu cand il sunam nu imi raspundea. Nu vorbeam deloc asa ca dupa 1 saptamana m-am gandit sa ne despartim.Ma gandesc oare nu si-a dat interesul sau a fost timid? Toata lumea zice ca a fost timid, mai ales ca eu i-am zis ca nu il las din prima sa ma pupe si in plus le-a zis multora ca el chiar tine la mine.

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Si eu cred ca nu tine l tine doar sa folosit de tine uitall!

| Je_1276 a răspuns:

Deci nu vreau sa te fac trista dar cred ca :el are o prietena, iar pe tine te-a luat doar ca sa te raneasca si sa te faca sa suferi.Gandeste`te...un baiat de liceu se uita doar la liceene, nu si la fetele de la gimnaziu...imi pare rau si baiatul de care te`ai indragostit este de fapt un nesimtit