| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o relatie cu un bărbat căsătorit, eu nu ştiam că era insurat dar am aflat de la prietenul lui şi am decis să mă despart de el.
După care tot prietenul lui mi-a scris mesaje şi m-a invitat in oraş însă l-am refuzat dar
după 2 zile i-am spus că m-am hotărât sa ies cu el şi mi-a spus că nu mai vrea pentru că s-a răzgândit.
Acum nu înțeleg ce s-a întamplat deodată. O avea vreo problemă personală sau credeți că fostul i-a spus ceva de rău?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate si prietenul lui este casatorit si nu vrea complicatii. Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta si lasa barbatii insurati.
Cauta-ti un al 3-lea si de data asta asigura-te ca nu-i insurat si ca-i serios, daca vrei o relatie serioasa.

| Hammurabi a răspuns:

De ce? El n-are voie să se răzgândească?
Tu de ce l-ai refuzat inițial iar apoi te-ai răzgândit?
Care e explicația?

| anonimuIl a răspuns:

Ăla te-a refuzat acum că e genul de bărbat care nu e pămpălău și idiot în fața unei femei. L-ai refuzat prima oară? PA - tu ca femeie să te mai bage el în seamă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ți-a plătit-o cu aceași monedă.

| Together a răspuns:

E posibil sa ii fi spus ceva de rau, cand dai papucii fostul nu va avea o parere buna despre tine si daca sunt prieteni i-ar spune lucruri nasoale. Sau poate din cauza relatiei de prietenie pe care o are cu fostul tau, sau poate din orgoliu ca l-ai refuzat si si-a bagat picioarele.

| Ether a răspuns:

Cauta-ti pe altcineva si nu te baga in probleme de buna voie. Data viitoare incearca sa iti pui intrebari daca va vedeti doar pe la restaorante, la tine acasa sau si fara sa ii cunosti rudele.