| Riga a întrebat:

Am o mica problema..Am avut o relatie de 2 ani, insa acum cateva luni am decis sa ma despart de prietenul meu. De curand mi-a scris. I-am spus ca imi pare rau si ca il iubesc, dar imi zice ca asta e..ca a fost alegerea mea. Uneori parca bate app de impacare, alteori vrea sa ma faca geloasa. Sunt confuza.
Ce credeti ca doreste de mi-a scris?
Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! De vina esti tu.El a incercat sa vada ce sentimente mai ai pentru el. Poate ca sa se razbune, poate ca sa fiti inapoi impreuna. Daca tot ai ales sa te desparti de el de ce i-ai mai scris ca il iubesti? Ori cu el, ori fara? Si tu ai ales fara(pana acum). Vrei sa te intorci din drum? Sau mergi mai departe fara el? Cand stii raspunsurile la aceste intrebari actioneaza conform lor.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai putin, sa verific in globul de cristal ca sa imi spuna ce ti-a scris. Ce bine ar fi fost daca ar fi existat o cale mai usoara de a afla acest lucru...

| MidnightR a răspuns:

Banuiesc ca el ar trebui sa fie confuz din moment ce tu te-ai despartit de el.

| Riga explică:

Stiu ca am gresit, insa imi lipseste. Nu stiu daca ar vrea sa ne impacam...