| anonim_4396 a întrebat:

Am avut relatii sexuale la 14 ani. oare e rau asta? eu am sitm foartee binee. si in timpul sexului simt niste senzatii foartee tari!

Răspuns Câştigător
| ConnstanntiN a răspuns:

Asta e sexul big grin senzatii tari, ce sa iti zic...nu e nici o problema ca ti-ai inceput viata sexuala atat de repede, daca tu ai considerat de cuviinta ca asa e ok, nu am nimic de comentat, problema e sa nu ai mustrari de constiinta mai tarziu, in rest toate cele bune si la cat mai mult sex laughing sexul = sanatate (nu instig la preacurvit, ma refer la sexul cu partenerul tau de viata, viceversa nu sunt de acord, nu as putea sa ma gandesc ca as putea avea o fetita si si-ar incepe viata sexuala atat de repede chiar nu pot sa gandesc atat de departe, m-ar macina prea tare)

14 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Lasa ca romi si moldoveni cica sunt destui de mari sa faca copiii la 10 ani in sus, poate si cativa sub zece, deci sex la 14 ani eu vad ceva normal, esti in Romania tara tuturor posibilitatilor, stai linistita. :*

| Rebekaa a răspuns (pentru NatureSelf):

Mersi de sustinerea oferita. in orice caz eu decit de e bine pentru mine si ce nu... cel mai mult conteaza ca iubitul meu ma iubeste si eu pe el.

| NatureSelf a răspuns (pentru Rebekaa):

Bine inteles rebeca, asta e cel mai important, poti face sex si fara prezervativ, dar sa fie un tip capabil sa inteleaga ca nu e bine...

| Ofiintă a răspuns:

Buna

Poate ai o problema, psihologul scolii te poate ajuta!
Numai bine!
pa, pa

Răspuns utilizator avertizat
| LovelyMan a răspuns:

Nu e nimic rau in asta, mai ales ca ai facut-o voit si iti place. Totul e sa nu ramai insarcinata la o varsta asa de frageda.

| Rebekaa a răspuns (pentru LovelyMan):

De asta ma tem si eu foartee muult, in unele cazuri o fac neprotejat,nu prea imi place neprotejat,da mai des protejat, sint fericita ca nu regret ca am facut asta, si ca totul e bine pina in prezent

| raspunz a răspuns (pentru Rebekaa):

O mare problemă cu sexul la vârsta asta este că fetele sunt mature fizic, dornice și capabile de sex, dar sunt prost informate și imature emoșional. E foarte ușor ca un băiat mai mare să își bată joc de tine în felul ăsta. Sexul e o plăcere, la orice vârstă îl descoperi, dar este un mare risc să o faci neprotejat. Mereu trebuie să folosești un prezervativ, nu ești pregătită să fii mamă la vârsta asta și crede-mă, o întrerupere de sarcină este foarte traumatizantă. Ai grijă de viața și corpul tău, ca să te poți simți bine și să te bucuri de tot ce este frumos. Nu ești panaramă dacă ai început la 14 ani, asta e, unele flori ănfloresc devreme. Dar informează-te! Protejează-te! dacă faci sex neprotejat cu un băiat care a avut mai multe partenere, care la rândul lui a făcut cu ele sex neprotejat, ai un mare risc de a lua boli grae cu transmitere sexuală. Îți recomand cartea *Tot ce ai vrut să știi despre sex dar ți-a fost teamă să întrebi, de Dr. Ruben.*

| Noone4u a răspuns:

Daca de la varsa asta ai ajuns tu sa faci sex si iti mai si place, e grav! :* Du-te draguta la un control cevawinking

| jokerul88 a răspuns:

Curva mica

| CandyWorld a răspuns:

straight facestraight faceVad ca mai nou sunt incurajate asemenea aberatii straight face Nu imi vine sa cred imi trec prin cap o mie de cuvinte. Doamne Dumnezeule mare! CE O SA AJUNGA LUMEA ASTA?

| Child_pruna_1990 a răspuns:

Nu e nimic mare chestie dar ai facut-o protejat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi o problema, ca esti prea mica pentru asta. Dar ma rog, inca o viata ratata.

| Rebekaa a răspuns:

Cei care ma contrazig problema lor. nu am cerut pareri de rau. dar se mai intimpla...