| AndreeaRoxanaBZ a întrebat:

Am avut un contact neprotejat 2-3 minute marti. De 2 zile am dureri mari de burta ca si cum ar urma sa-mi vina ciclu ( mentionez ca sunt si racita ), pe data de 23 in sus ar trebui sa-mi vina ciclu. E posibil sa fie de la ciclu sau de la ( Doamne fereste) sarcina?

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

De la o eventuala sarcina nu are cum sa ai deja acum crampe - mult mai probabil din cauza ciclului care trebuie sa iti vina.

| roxydulkica a răspuns:

Din cauza ciclului pentru ca nu poti avea deocamdata dureri de la o eventuala sarcina. Te mai poate durea burta si de raceala.

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Stai calma! Daca nu si-a dat drumul in tine nu ai cum sa ramai insarcinata.
Durerile de burta pot vi de la menstruatie (am patit-o si eu ). Pe viitor protejati-va :*

| Demonull a răspuns:

Mda..sa nu mai faci neprotejat nu invăța sa iți placă așa pentru că te ratezi singură sadmai ales daca ai o vârstă ..fragedă

| AndreeaRoxanaBZ explică (pentru Demonull):

Da, stiu, tocmai de aia ne-am oprit. Dar tot ma tem. Sper din toata inima sa fie ok, multumesc mult tuturor.

| Demonull a răspuns (pentru AndreeaRoxanaBZ):

Poți să faci un test să fii tu cu inima impăcată.

| AndreeaRoxanaBZ explică (pentru Demonull):

Mi-as face, dar abia au trecut 5 zile. Din cate stiu, dupa 21 de zile trebuie facut pentru a da raspunsul corect

| Demonull a răspuns (pentru AndreeaRoxanaBZ):

Atunci mai astepti pana la data cand..stii tu ziua aia din luna ..si daca totul e ok apai e ok happy